• OPŁAT ZA POSIŁKI MOŻNA DOKONYWAĆ NA KONTO BANKOWE LUB W SYSTEMIE LOCA

Obiad (zupa, II danie z kompotem i deserem ) 7,90 zł x 15 dni = 118,50 zł

Prosimy o dokonanie wpłat do 28 kwietnia

ZACHĘCAMY DO DOKONYWANIA OPŁAT PRZEZ SYSTEM LOCA

Przy wpłatach przelewem tradycyjnym prosimy o podawanie następujących informacji:

Imię i nazwisko, klasa, oraz miesiąc za jaki dokonywana jest wpłata. (np. Jaś Kowalski, 1A, maj)

NUMER KONTA BANKOWEGO DO WPŁAT ZA POSIŁKI

Nr konta:

Rebus sp. z o.o. ul. Lipowa 36D, 05-123 Dąbrowa Chotomowska

• ODPISY POSIŁKÓW

Zgłoszenie nieobecności na obiedzie przyjmujemy sms’em pod numerem telefonu:

690 602 502

W smsie należy podać tylko następujące informacje:

Imię i nazwisko dziecka, klasa, daty nieobecności dziecka (np. Jaś Kowalski, 1A, 17-18 września)

Lub prosimy o wpisanie nieobecności dziecka bezpośrednio do systemu LOCA

Aby można było odliczyć w kolejnym miesiącu pełną kwotę za niewykorzystany posiłek - prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka co najmniej jeden dzień przed absencją.

W wyjątkowych sytuacjach (np. nagła choroba) możliwe jest zgłoszenie nieobecności dnia bieżącego najpóźniej do godziny 9.00

Wycieczki szkolne powinny być zgłaszane co najmniej trzy dni wcześniej.

W przypadku niezgłoszenia nieobecności dziecka, nie odliczamy opłaty za niewykorzystane posiłki.

UWAGA! Rodzice, którzy czytelnie wypełnili deklaracje obiadowe otrzymają link do logowania do systemu LOCA, w którym mogą elektronicznie dokonywać odpisów posiłków, sprawdzić aktualny stan rozliczeń oraz dokonać wpłaty za posiłki w systemie „przelewy 24”

Jeśli ktoś z Państwa nie otrzyma linku aktywującego do 16 września - prosimy o kontakt pod adresem mailowym: knowak@rebus.net.pl lub pod numerem telefonu 690 602 502

Rodzice, których dzieci kontynuują żywienie w roku szkolnym 2023/2024 logują się do systemu jak zwykle i mogą dokonywać odpisów w systemie.

• Szanowni Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, iż posiłki dla Państwa dzieci są przygotowywane w piecu konwekcyjno-parowym.

Zalety przygotowywania posiłków w piecu :

• Pozwala na gotowanie i pieczenie w gorącym powietrzu

• Umożliwia beztłuszczowe smażenie kotletów panierowanych, mielonych, ryb itp.

• Zastosowanie odpowiedniej kombinacji suchego powietrza i pary w temp. 30-300 C pozwala piec produkty, które zachowują aromat i barwę

• Pozwala zminimalizować straty w wartościach odżywczych takich jak witaminy, sole mineralne, mikroelementy szczególnie warzyw, jarzyn i owoców.

• Redukuje zużycie tłuszczów

• Pozwala na urozmaicenie menu i przygotowywanie dań trudnych do wykonania metodą tradycyjną.