• Sportowa innowacja pedagogiczna „3x3 trzeciaki na start na 3 pory roku”

• 18.06.2024 03:58
        • 17 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie klas trzecich w ramach sportowej innowacji pedagogicznej „3x3 trzeciaki na start na 3 pory roku”. Tym razem nasi uczniowie walczyli w zawodach w dwa ognie. Emocji było co niemiara! Dawno nie widzieliśmy tylu zaangażowanych w grę zawodników! Wielkie brawa 👏🏻👏🏻👏🏻
          Zwyciężyła klasa 3d, zaraz za nią uplasowała się klasa 3b, a na najniższym stopniu podium stanęła klasa 3a. Natomiast wszyscy się świetnie bawili. Wielkie gratulacje dla każdej drużyny!!!
          Dziękujemy Radzie Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie za możliwość zakupu soczystych truskawek, którymi obdarowaliśmy wszystkich uczestników dzisiejszych zmagań.
        • więcej
        • Dzień Dziecka

• 04.06.2024 06:21
        • W dniu dzisiejszym z okazji Dnia Dziecka👶 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla uczniów dzień sportu⚽🏐 Dziewczęta rywalizowały drużynowo w piłce siatkowej 🏐 w swojej kategorii wiekowej. Chłopcy natomiast wzięli udział w turnieju piłkarskim "Minimundial", w którym każda klasa była jedną z drużyn biorących udział w mistrzostwach Europy, które zaczynają się już niebawem. Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak na Euro🤩💪

• więcej
        • Złoto i srebro dla cheerleaderek z naszej szkoły

• 19.03.2024 20:04
        • 16 marca w Garwolinie odbył się  XX Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders  z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders PSCH.
          W zawodach brały udział nasze uczennice z klasy 6d - Liwia Pielach i Julia Wierzchowska, które na co dzień trenują w Tanecznym Klubie Sportowym Brothers Dance Studio.

Liwia Pielach w duecie zdobyła złoty medal, natomiast Julia Wierzchowska srebrny.
          Gratulujemy!

Więcej można przeczytać na stronie: Legio24 - strona internetowa

• więcej
        • Gminne zawody w piłce ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

• 12.03.2024 04:44
        • W dniu dzisiejszym nasi starsi uczniowie i uczennice brali udział w gminnych zawodach w piłce ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta zajęły drugie 🥈miejsce, chłopcy zajęli pierwsze 🥇miejsce i będą walczyć w zawodach powiatowych. Serdeczne gratulacje! Dziękujemy Panu Tomaszowi Łukasikowi, tacie naszych uczniów, za sędziowanie dzisiejszych zawodów.