• Złoto i srebro dla cheerleaderek z naszej szkoły

• 19.03.2024 20:04
        • 16 marca w Garwolinie odbył się  XX Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders  z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders PSCH.
          W zawodach brały udział nasze uczennice z klasy 6d - Liwia Pielach i Julia Wierzchowska, które na co dzień trenują w Tanecznym Klubie Sportowym Brothers Dance Studio.

Liwia Pielach w duecie zdobyła złoty medal, natomiast Julia Wierzchowska srebrny.
          Gratulujemy!

Więcej można przeczytać na stronie: Legio24 - strona internetowa

• Gminne zawody w piłce ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

• 12.03.2024 04:44
        • W dniu dzisiejszym nasi starsi uczniowie i uczennice brali udział w gminnych zawodach w piłce ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta zajęły drugie 🥈miejsce, chłopcy zajęli pierwsze 🥇miejsce i będą walczyć w zawodach powiatowych. Serdeczne gratulacje! Dziękujemy Panu Tomaszowi Łukasikowi, tacie naszych uczniów, za sędziowanie dzisiejszych zawodów.
        • Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców

• 06.03.2024 06:43
        • Dziś o kolejnym starcie naszych zawodników. Nasza szkoła była organizatorem Powiatowych Mistrzostw w Piłkę Siatkową 🏐 Chłopców kategoria młodzież szkolna w ramach Mazowieckich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział 6 reprezentacji gmin powiatu legionowskiego. Poziom umiejętności wszystkich uczestników był na bardzo wysokim poziomie. Nasi chłopcy wywalczyli 🥉miejsce. Cały turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze i duchu "fair play". GRATULUJEMY CHŁOPAKI🏆🏆🏆
        • Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii dzieci

• 04.03.2024 19:57
        • Dnia 26 lutego w Stanisławowie Pierwszym odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii dzieci. Naszą szkołę reprezentowały siatkarki z klas 5 i 6.
          W turnieju brało udział sześć najlepszych drużyn z powiatu legionowskiego. Nasze dziewczęta zajęły w tym turnieju 4 miejsce.

Ostateczny wynik mistrzostw:
          I - SP Izabelin
          II - SP Stanisławów Pierwszy
          III - SP nr 8 Legionowo
          IV - SP nr 1 Chotomów
          V - SP Zegrze
          VI - SP Skrzeszew

• Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• 29.02.2024 21:15
        • Dziś nasza szkoła była organizatorem Powiatowych Mistrzostw w Piłkę Siatkową 🏐 Dziewcząt kategoria młodzież szkolna w ramach Mazowieckich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział 6 reprezentacji gmin powiatu legionowskiego. Poziom umiejętności wszystkich uczestników był na bardzo wysokim poziomie. Nasze dziewczęta wywalczyły 🥉miejsce. Cały turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze i duchu "fair play ".
          Dziewczęta GRATULUJEMY 🏐💪🏼💪🏼💪🏼