• Gminne zawody w piłce ręcznej

• 15.03.2023 19:27
        • Dzisiaj był wspaniały dzień!
          Ostatnie zawody w sportach drużynowych - piłka ręczna na szczeblu gminnym - zakończyliśmy jako zwycięzcy. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali swoje mecze i będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.
          Nie zwalniamy tempa! Brawo nasi wspaniali sportowcy!

•  Wspólnie kibicowanie Reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn w Ergo Arenie Gdańsk
        • Wspólnie kibicowanie Reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn w Ergo Arenie Gdańsk

• 10.03.2023 07:17
        • „Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim.”
          Staramy się naszym uczniom pokazywać wszystkie aspekty sportu. Przekazujemy swoją wiedzę, umiejętności, pasje. Wspólnie cieszymy się z wygranych i przeżywamy porażki. Dzień 8 marca był dla nas szczególny, bo mogliśmy wszyscy przeżyć wiele sportowych emocji. Wybraliśmy się na wycieczkę do Gdańska i Sopotu, aby spędzić razem czas, pojawić się na trybunach w hali Ergo Arena i wspólnie kibicować Reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn.
        • Partnerskie spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej Sapere Aude w Rajszewie

• 02.03.2023 15:03
        • Dzisiaj w ramach partnerstwa szkół Gminy Jabłonna odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej Sapere Aude w Rajszewie wraz z nauczycielem wychowania fizycznego panem Pawłem Jaśkiewiczem. Uczniowie oraz uczennice klas ósmych rozegrali towarzyskie spotkanie w siatkówkę z uczniami naszej szkoły. Mimo iż był to mecz sparingowy, towarzyszyło mu wiele pozytywnych emocji oraz sportowe zacięcie.