• Europejski Dzień Sportu w klasach trzecich

• 01.10.2023 13:57
        • W dniu 29 września obchodziliśmy w naszej szkole #europejskidziensportu. To właśnie w tym dniu zainaugurowaliśmy sportową innowację pedagogiczną „3x3 trzeciaki na start na 3 pory roku”, skierowaną do uczniów klas trzecich. Nasi trzecioklasiści brali udział w turnieju wyścigów rzędów w trzech konkurencjach, udowadniając, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także wspaniała możliwość spędzenia czasu aktywnie i dobrze się bawiąc. Wynik rywalizacji nie był najważniejszy, mimo to go podajemy: 1 miejsce klasa 3a, 2 miejsce klasa 3e, 3 miejsce klasa 3b, wyróżnienia klasy 3c i 3d. Dziękujemy Dyrektorowi OSiRu Panu Michałowi Smolińskiemu za zakup pysznych jabłek dla wszystkich uczestników turnieju oraz firmie Notes za przekazanie planu lekcji dla każdego zawodnika.
        • Bieg fair play

• 23.09.2023 20:45
        • Podczas zajęć wychowania fizycznego stawiamy nie tylko na rywalizację, ale także na zachowania fair play. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji #biegfairplay pod patronatem Polskiego Komitetu Olipijskiego!