• Gminne zawody w piłkę siatkową

• 21.02.2024 19:30
        • W dniach 19 i 20 lutego reprezentacja szkoły w kategorii dzieci oraz młodzież wzięła udział w Gminnych Zawodach w Piłkę Siatkową dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej w Jabłonnie. Zarówno dzieci jak i młodzież szkolna dzielnie walczyła o awans do Mistrzostw Powiatowych. W ostatecznej klasyfikacji chłopcy w kategorii młodzież zdobyli mistrzostwo gminy awansując do kolejnego etapu, w kategorii dzieci mistrzostwo wywalczyły dziewczęta. Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz trzymamy mocno kciuki za kolejny sukces.
        • Innowacja pedagogiczna "3x3 trzeciaki na start na 3 pory roku”

• 21.02.2024 19:19
        • 16 lutego odbyła się druga odsłona innowacji pedagogicznej „3x3 trzeciaki na start na 3 pory roku”. Tym razem uczennice i uczniowie klas trzecich spotkali się w hali sportowej, aby rywalizować w zawodach sportowych w formie obwodu ćwiczebnego. Niesamowicie cieszy nas zapał, z jakim uczniowie podchodzili do każdej z konkurencji. Cała hala przepełniona była sportowymi zmaganiami, okrzykami radości, dopingiem koleżanek i kolegów.
        • Szkolne zawody trójek siatkarskich dla klas 5-6

• 15.02.2024 06:07
        • W piątek odbyły się szkolne zawody trójek siatkarskich dla klas 5-6 🏐
          W zawodach wzięło udział 16 zespołów, czyli ponad 60 uczniów 😍
          Mecze toczyły się w przyjaznej atmosferze w duchu” fair play”. Drużyny walczyły ambitnie i z dużym zaangażowaniem💪
          Wyniki - kategoria dziewczęta:
          I miejsce - klasa 6a,b
          II miejsce - klasa 5a
          III miejsce - klasa 5c
          Wyniki - kategoria chłopcy:
          I miejsce - klasa 6a
          II miejsce - klasa 5b
          III miejsce - klasa 6c
          Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju! Do zobaczenia już niedługo 🖐️
        • Powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym

• 07.02.2024 22:09
        • W powiatowych mistrzostwach w tenisie stołowym, rozgrywanych
          6 lutego w Jadwisinie, nasi zawodnicy Hubert i Oliwer zajęli wysokie 3 miejsce! Brawo chłopcy! Dziewczynki Martyna i Malwina po zaciętych meczach zajęły 5 miejsce.
          Serdecznie gratulujemy! 🏓🏆