• Gminne Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w siatkówce

• 02.02.2023 19:49
        • 31 stycznia nasi uczniowie brali udział w Gminnych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w siatkówce. Nasze reprezentantki zajęły 🥉 miejsce, nasi reprezentanci 🥈 miejsce! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękną sportową walkę o każdą piłkę i każdy punkt 🏐
        • więcej
        • Powiatowe Mistrzostwa Chłopców w koszykówce 3 x 3  w kategorii dzieci
        • Powiatowe Mistrzostwa Chłopców w koszykówce 3 x 3 w kategorii dzieci

• 26.01.2023 20:48
        • „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” Nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie i zawzięcie. A na Mistrzostwach Powiatowych łatwo nie jest… Spotyka się 6 najlepszych drużyn z całego powiatu, 6 zwycięzców swoich gmin… Walczą o 1 miejsce, które daje przepustkę do kolejnej fazy zawodów….
        • więcej
        • Sport łączy, sport integruje, sport daje niesamowite emocje!

• 20.01.2023 18:18
        • 17 stycznia podczas drugiego dnia Mistrzostw Gminnych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odnieśliśmy aż dwa zwycięstwa🥇🥇
          Pierwsze wywalczyły dziewczęta w kategorii młodzież szkolna, pokonując przeciwniczki i zwyciężając w zawodach.
          Drugie zwycięstwo należało do chłopców, którzy również pokonali pozostałe drużyny i razem z dziewczętami będą rywalizować w etapie powiatowym, który odbędzie się w hali OSiR w przyszłym tygodniu.

• więcej
        • Koszykówka 3x3 - Mistrzostwa Gminy

• 18.01.2023 19:16

• W dniu 16 stycznia nasi uczniowie rozpoczęli rywalizację sportową w kolejnej konkurencji. Tym razem była to koszykówka 3x3. Do Mistrzostw Gminnych w kategorii dzieci przystąpiło 8 drużyn dziewcząt oraz chłopców.