• Rozstrzygnięcie Konkursu Technicznego dla klas 1-3

• 23.04.2024 07:28
        • Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu Gminnego Konkursu Technicznego dla kl. 1-3. Wręczenie nagród odbędzie się 5 czerwca na apelu szkolnym. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok!

• Magiczny świat mitologii

• 22.04.2024 20:20
        • W czwartkowym przedstawieniu dzieci przeniosły naszą Szkołę do magicznego świata mitologii greckiej, prezentując swoje zdolności poetyckie, wokalne i wiedzę o starożytności.
          Dzieci rapując zaprezentowały swoją własną interpretację teksów o greckich bogach. Następnie akcja przeniosła się do dramatycznych scenek z życia bogów. Dzieci wcieliły się w różne postacie, takie jak Zeus, Atena czy Afrodyta, odtwarzając legendy z ich udziałem. Na zakończenie przedstawienia miał miejsce emocjonujący konkurs wiedzy antycznej. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące mitologii greckiej. Po bardzo zaciętym boju, godnym starożytnych olimpiad, konkurs wiedzy wygrali uczniowie z klasy 5c. Serdecznie gratulujemy!
        • Wycieczka do Sejmu klas 6c, 7c oraz 8b

• 17.04.2024 21:18
        • Dziś uczniowie klas 6c, 7c oraz 8b wraz z opiekunami byli w Sejmie w Warszawie. Mieliśmy możliwość zasiadania w fotelach sejmowych, zwiedzania budynku, a także poznaliśmy historię sejmu i parlamentaryzmu w Polsce.
        • Święto Szkoły

• 17.04.2024 21:03
        • W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Święto Szkoły. W środę, 10 kwietnia miały miejsce huczne imieniny Patrona. Chętne klasy przygotowały stoiska z pysznymi smakołykami. Wspólnie integrowaliśmy się i degustowaliśmy przysmaki przy muzyce. W czwartek, 11 kwietnia zdolni uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne, plastyczne, recytatorskie, taneczne i sportowe. Występy przed publicznością były wyzwaniem ale i wieką radością.
          Dziękujemy za współpracę Rodzicom i Nauczycielom, a Radzie Rodziców za ufundowanie słodkich upominków dla występujących artystów.