Blog szkolny
Kursy autobusu szkolnego 26.06.2026 r.
- 23.06.2026 19:58
Trasa: Trzciany – Szkoła
• 7.10/ 8.45 / - Trzciany , ul. Granitowa, ul. Żwirowa
• 7.20 / 8.55 / - Suchocin, ul. Modlińska
• 7.25 / 9.00 / – Osiedle pod Kurantami
• 7.27/ 9.02 /– Skierdy, ul. Nadwiślańska
• 7.33/ 9.03 /– Rajszew, ul. Mazowiecka, ul. Golfowa
• 7.37/ 9.07 /– Nadzorcówka
• 7.38/ 9.08 / - Jabłonna, ul. Modlińska
• 7.39/ 9.09 / - Jabłonna, ul. Chotomowska (cmentarz)
• 7.42 / 9.12 / - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chotomowie
Powrót : 9.30 , 10.15 , 12.30
UWAGA
KURSY REALIZOWANE BĘDĄ CAŁĄ TRASĄ
Trasa: Dąbrowa Chotomowska – Szkoła
7.30 / 9.00 /– ul. Kolejowa ( granica z Legionowem)
7. 31/ 9.01 /– ul. Akacjowa
7.32 / 9.02 /– ul. Jodłowa
7.33/ 9.03 /– PKP Chotomów
7.35/ 9.05 /– ul. Kolejowa (sklep)
7.37/ 9.07 /– ul. Kolejowa Krzyż
7.38/ 9.08 /– ul. Olszynowa
7.39/ 9.09 /– ul. Wspólna
7.41 / 9.11 /– ul. Świerkowa
7.42/ 9.12 /– skrzyżowanie ul. Kordeckiego i ul. Wypoczynkowej
7.48/ 9.18 / - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chotomowie
Powrót : 9. 30 , 10. 15 , 12. 30
- więcej
Zajęcia edukacyjne klasy 2a w szkółce leśnej w Skierdach
- 23.06.2026 08:04
- Wtorkowe popołudnie klasa 2a spędziła w szkółce leśnej w Skierdach na zajęciach edukacyjnych o lesie oraz grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Najpierw Pan Marek, leśniczy szkółkarz, opowiadał nam o całej procedurze powstawania lasów państwowych - od pozyskiwania nasion, poprzez ich przechowywanie (brrrr, tam było zimno, 3 stopnie poniżej zera!) , sianie i pielęgnowanie sadzonek, aż po sadzenie, przetrzebianie i pozyskiwanie drewna. Potem z Panem Pawłem wyruszyliśmy na spacer po lesie, słuchając opowieści o jego tajemnicach (i zatęskniliśmy za chłodnią z nasionami). Nasz spacer zakończył się na polanie, gdzie mogliśmy grać w piłkę, duże bierki, gry karciane, biegać, skakać oraz zjeść pyszne kiełbaski z ogniska. Za zorganizowanie wycieczki gorąco dziękujemy Panu Pawłowi Tomaszewskiemu, tacie Marcela, a za podwózkę w obie szkoły firmie Translud i Pani Dyrektor. To był fantastycznie spędzony czas!
- więcej
Wycieczka klasy 3b do Parku Rozrywki w Julinku
- 23.06.2026 07:35
- W czwartek 16 czerwca klasa 3b wyruszyła do Parku Rozrywki w Julinku, aby cieszyć się ostatnią wspólną wycieczką. Prognozy pogody nie były optymistyczne, ale nasza wiara w dobry humor aury opłaciła się - nie padało, a wraz z upływem czasu robiło się coraz ładniej i coraz cieplej. Podczas zabaw w wesołym miasteczku i na trampolinach oraz dmuchańcach było jeszcze pochmurno, ale podczas zmagań w parku linowym i na ściankach wspinaczkowych niebo zbłękitniało, a słonko przygrzewało całkiem mocno. Mieliśmy szczęście i park był mało uczęszczany w tym dniu, więc wybawiliśmy się na wszystkich atrakcjach bez kolejek. To była wspaniała wycieczka!
- więcej
Spotkanie z panem Michałem Machnackim, podróżnikiem i pasjonatem polskich gór, autorem przewodnika po Sudetach, Biegającym Bibliotekarzem
- 23.06.2026 06:52
- W mijającym tygodniu uczennice i uczniowie z klas 2a, 3b, 5d, 6d, 7a, 7b, 7c, 8b i 8c mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach z absolwentem naszej szkoły, panem Michałem Machnackim, podróżnikiem i pasjonatem polskich gór, autorem przewodnika po Sudetach, Biegającym Bibliotekarzem. Pan Michał z miłością i znawstwem opowiadał o pięknie Gór Stołowych, poruszając także tematykę bezpieczeństwa turystyki górskiej, tak ważną przed zbliżającymi się wakacjami. Za wspaniałe spotkania i snute górskie opowieści serdecznie Panu Michałowi dziękujemy!
Wyświetl mniej - więcej
Uroczyste rozdanie nagród za konkursy gminne i szkolne organizowane w drugim półroczu
- 21.06.2026 14:18
- Na początku czerwca w naszej szkole odbył się apel, na którym zostały rozdane nagrody za konkursy gminne i szkolne, organizowane w drugim półroczu. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
- więcej