• Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

• 24.06.2024 21:54
        • Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych.
          Naszym absolwentom życzymy wszystkiego, co najlepsze w kolejnym etapie edukacyjnym. Niech się spełni to, o czym śpiewaliście w szkolnym hymnie: "Mądrzy, mili w świat pójdziemy, nigdy was nie zawiedziemy."
        •  Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczennic i uczniów klas trzecich
        • Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczennic i uczniów klas trzecich

• 24.06.2024 21:52
        • Dziś rano na hali sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczennic i uczniów klas trzecich. Na początku wszyscy zaśpiewali hymn państwowy oraz hymn szkoły. Następnie dzieci pięknie przeczytały po kilka zdań, skierowanych do szkoły, rodziców, nauczycieli i dyrekcji. Uczennice i uczniowie wyróżniający się osiągnięciami edukacyjnymi otrzymali stypendia. Wychowawczynie podziękowały rodzicom za zaangażowanie w życie klasy i szkoły.
        • Pożegnanie oddziałów przedszkolnych 0a i 0b

• 24.06.2024 21:52
        • Dziś pożegnaliśmy oddziały przedszkolne 0a i 0b. Dzieci pięknie zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Opowiedziały o swojej przygodzie ze szkołą, dziękując nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Życzymy naszym zerówkowiczom wspaniałych oraz bezpiecznych wakacji.