• Akcja "Sprzątanie Chotomowa"

• 25.03.2024 21:16
        • Dziś uczniowie klas 7 oraz 8 pod opieką nauczycieli wzięli udział w akcji społecznej "Sprzątanie Chotomowa" z inicjatywy sołtysów Chotomowa Panów Sylwestra Machnio i Radomira Czauderny, a także Urzędu Gminy Jabłonna. Młodzież aktywnie spędziła czas sprzątając pobliskie ulice szkoły oraz Dąbrowy Chotomowskiej. Była to doskonała lekcja kształtująca postawę proekologiczną.
        • Wizyta klasy 2 d w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym "Złota Jesień" w Jabłonnie

• 20.03.2024 06:50

• 19 marca uczniowie klasy 2 d odwiedzili Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy "Złota Jesień" w Jabłonnie. Wyjazd do seniorów poprzedziły liczne przygotowania: pakowanie wykonanych w domu babeczek i tworzenie kartek świątecznych.
          Zarówno mieszkańcy Domu Opieki jak i cały personel przyjęli nas bardzo serdecznie. Były rozmowy, wręczanie przygotowanych upominków i śpiewanie piosenek. Pojawiły się również łzy wzruszenia. To niezwykle cenne doświadczenie dla uczniów.
        • Wycieczka klas 6a i 6d do Hangaru 646

• 13.03.2024 21:18
        • Dzisiaj uczniowie klasy 6a i 6d wybrali się na wycieczkę do Hangaru 646. W parku trampolin czekali na nas wspaniali instruktorzy, którzy najpierw poprowadzili dla nas rozgrzewkę, a później czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Zaczęliśmy od podstawowych ćwiczeń rozgrzewkowych, a następnie przenieśliśmy się na trampoliny. Szlifowaliśmy technikę skakania i podstawowe akrobacje. Później dostaliśmy czas wolny i korzystaliśmy z infrastruktury całego obiektu: były zjeżdżalnie, tor przeszkód, konkurencja na refleks, salta z wysokości i skoki przez przeszkody. Wszyscy wróciliśmy z wycieczki bardzo zadowoleni.