• Wielkie osiągnięcie naszego ucznia Pawła Maruchy z klasy 7b!

• 18.09.2023 14:14
        • ​​​​​Paweł od dłuższego czasu zajmuje się profesjonalnie Freestyle football. Latem wystąpił w Mistrzostwach Świata do lat 16. Był najmłodszym zawodnikiem i z powodzeniem reprezentował Polskę. Zajął 4 miejsce w debiucie na Mistrzostwach Świata. Obecnie jest w trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski ⚽️
          Gratulujemy Paweł! Jesteśmy dumni, że mamy takiego wspaniałego sportowca!
        • więcej
        • Sportowy Dzień Dziecka dla uczniów klas IV - VIII

• 02.06.2023 13:59
        • Dziś na hali sportowej OSiR odbył się Sportowy Dzień Dziecka dla uczniów klas IV - VIII. Klasy IV oraz V rywalizowały na swoich poziomach w "dwa ognie". Były ogromne emocje oraz wspaniała zabawa. Zwycięzcami zostały klasy 4c oraz 5c.
          Klasy VI - VII zmierzyły się drużynowo w siatkówkę 4x4. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się dziewczęta z klasy VI c, a w rywalizacji chłopców klasa VII b.
          W rywalizacji klas VIII u dziewcząt wygrała drużyna z klasy 8e/8f, a chłopców drużyna z 8f.
          Na zakończenie siatkarskiego turnieju zwycięzcy zmierzyli się też z nauczycielami.
          Wielkim finałem dzisiejszego dnia był turniej piłkarski dla chłopców z klas ósmych. W zaciętej i emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła klasa 8f, drugie 8d, a trzecie 8e.
          Królem strzelców został Franciszek Nowak z klasy 8f.

• więcej
        • ll miejsce w turnieju Tymbarka - "Z PODWÓRKA na stadion"

• 24.05.2023 22:09
        • 💪⚽🤩 Kolejna sportowa przygoda naszych uczniów za nami😊 Tym razem reprezentacja naszej szkoły z klas 4 i 5, wzięła udział w finałach wojewódzkich w turnieju, który odbył się w Miętne "TYMBARK - Z PODWÓRKA NA STADION". Jest to jedna z największych imprez sportowych w Polsce🤩.
        • więcej
        • Sukcesy sportowe Liwii i Julii z klasy 5d

• 06.04.2023 20:19
        • Miło nam poinformować, że Liwia Pielach i Julia Wierzchowska (z klasy 5d) brały udział w dwóch turniejach Cheerleaders, na których wraz ze swoją drużyną BDS CHEER ONE oraz w duecie (Liwia, DEBIUT) zajęły zaszczytne miejsca :)