• Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - zawody w koszykówce

• 28.11.2023 21:57
        • 28 listopada w hali OSiR rozpoczęła się rywalizacja uczniów w koszykówce w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dzisiaj spotkali się uczniowie z czterech szkół naszej gminy, rywalizując w kategorii Igrzyska Dzieci o awans do etapu powiatowego. Wyniki
        • Wioślarska Liga Mistrzów w Arenie Legionowo

• 10.11.2023 20:52

• Dnia 9 listopada nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w Wioślarskiej Lidze Mistrzów w Arenie Legionowo pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Gościem specjalnym była Agnieszka Kobus-Zawojska - polska wioślarka, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy, zawodniczka AZS-AWF Warszawa, dziennikarka radiowa. Uczniowie rywalizowali w sztafetowych zawodach na ergometrach wioślarskich.
          Z przyjemnością informujemy iż w klasyfikacji generalnej szkół zajęliśmy 2 miejsce, a indywidualnie sztafeta klas 7 zajęła 1 miejsce, a klas 8 - 2 miejsce. Naszymi bohaterkami zostały Martyna Nyc i Aleksandra Jamróż, które rywalizowały we dwie z innymi czteroosobowymi sztafetami zajmując wysokie 5 miejsce
          i przyczyniły się do wysokiego wyniku szkoły. Dziewczynki zostały docenione przez panią Agnieszkę, która była wzruszona ich postawą i duchem walki.

• Podsumowanie rozgrywek sportowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej sezonu 2022/2023.

• 30.10.2023 22:56
        • W dniu dzisiejszym Pani Wicedyrektor Justyna Kacperska oraz nauczyciele wychowania fizycznego Pani Gabriela Czachorowska, Pan Karol Szczepkowski oraz Pan Robert Sitek uczestniczyli w Sesji Rady Powiatu Legionowskiego, podczas której podsumowano rozgrywki sportowe w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej sezonu 2022/2023. Reprezentacja naszej szkoły zajęła VI miejsce w Finałach Mazowsza w koszykówkę chłopców. Uczniowie zostali wyróżnieni oraz nagrodzeni przez Starostę Legionowskiego. Jest to ogromny sukces naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych. W klasyfikacji szkół podstawowych - kategoria młodzież szkolna zajęliśmy IV miejsce. W kategorii dzieci - V miejsce. Nauczyciele wychowania fizycznego także zostali wyróżnieni za popularyzację sportu poprzez zaangażowanie w przygotowanie dzieci i młodzieży do startu w zawodach oraz aktywne uczestnictwo w MIMS.