•  Powiatowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Jabłonna
        • Powiatowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Jabłonna

• 08.12.2023 06:23
        • Dziś na hali sportowej OSiR odbył się Powiatowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Jabłonna. Nasi uczniowie wzięli udział mierząc się w ze szkołami powiatu legionowskiego. Drużyna dziewcząt klas VII finalnie zajęła II miejsce 🥈, chłopców klas VIII - II miejsce 🥈, drużyna chłopców klas VII - III miejsce 🥉, drużyna dziewcząt klas VIII - VII miejsce. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie.
        •  Festiwal gry w koszykówce!

• 04.12.2023 20:46
        • Rozpoczął się festiwal gry w koszykówce! 🏀🏀🏀 Nasza szkoła jest organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej właśnie w tej dyscyplinie sportowej.
          Dzisiaj rywalizowały dziewczęta w kategorii Igrzyska Dzieci 🏆. Nasze dzielne zawodniczki pięknie walczyły i zajęły IV miejsce w powiecie! Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
          I miejsce SP Izabelin
          II miejsce SP Zegrze
          III miejsce Sp 8 Legionowo
          IV miejsce SP nr 1 Chotomów
          V miejsce SP Skrzeszew
          Serdecznie gratulujemy!
        • Mazowieckice Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka

• 01.12.2023 06:31
        • Kolejny dzień zmagań sportowych w koszykówce w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dzisiaj spotkali się uczniowie z czterech szkół naszej gminy rywalizując w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej o awans do etapu powiatowego. Wyniki przedstawiają się następująco:
          Dziewczęta:
          1m - SP nr 1 w Chotomowie