Blog sportowy
Wycieczka rowerowa klasy 4d na lody do Nowego Dworu Mazowieckiego
- 23.06.2026 07:06
- Klasa 4d pod opieką wychowawcy Karola Szczepkowskiego postanowiła wybrać się na lody do Nowego Dworu Mazowieckiego... na rowerach! Czyli wycieczka na sportowo. Kto inny jak nie oni ze swoim Wychowawcą?
Trasa prowadziła wspaniałymi ścieżkami rowerowymi Gminy Jabłonna, a pogoda i humory dopisywały od samego początku. Jednak prawdziwa niespodzianka czekała na uczestników w drodze powrotnej.
Dzięki uprzejmości Sołtysa Trzcian, pana Ryszarda Doktora, oraz jego żony Joanny, uczniowie mogli odpocząć podczas pikniku na Skwerze Sołeckim w Trzcianach. To idealne miejsce do spędzania czasu dla dzieci w tym wieku. Były pieczone na ognisku kiełbaski, świetna zabawa na placu zabaw i – przede wszystkim – mnóstwo radości ze wspólnie spędzonego czasu.
Powrót do szkoły prowadził leśnymi ścieżkami, wśród pięknych widoków, śpiewu ptaków i świeżego, pachnącego lasem powietrza.
Ten wyjątkowy dzień to ponad cztery godziny aktywności na świeżym powietrzu i przeszło 30 kilometrów przejechanych na rowerach. A zmęczenie? Tego próżno było szukać! Zaraz po powrocie uczniowie pytali, kiedy wyruszymy na kolejną wycieczkę. - więcej
Kolejny sukces naszych młodych sportowców!
- 10.06.2026 20:37
- W dniu dzisiejszym odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie Usportowione.
Chłopcy spisali się znakomicie, zdobywając I miejsce w powiecie!
Dziewczęta również zaprezentowały wysoki poziom sportowy, zajmując III miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportową postawę i wspaniałą walkę na boisku. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!
Brawo! Jesteśmy z Was dumni! - więcej
Gminne zawody w dwa ognie dla klas 4.
- 29.05.2026 05:12
- Dziś w naszej szkole odbyły się gminne zawody w dwa ognie dla klas 4.

Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy pokazali charakter oraz niesamowitą wolę walki, dzięki czemu pewnie wygrali swoje mecze
i awansowali na szczebel powiatowy!


Gratulacje dla wszystkich zawodniczek
i zawodników!

- więcej
Powiatowe Zawody w Gimnastyce Chłopców i Dziewcząt w kategorii igrzyska dzieci dla klas 4 i młodszych
- 24.05.2026 07:47
- W dniu 20 maja w Szkole Podstawowej w Serocku odbyły się powiatowe zawody w gimnastyce chłopców i dziewcząt w kategorii igrzyska dzieci dla klas 4 i młodszych.

Z dumą informujemy, że obie nasze reprezentacje zajęły w zawodach II miejsca
– zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników za wspaniałą postawę, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie naszej szkoły!

Skład dziewczynek:
Alicja Jankowska 4a
Amelia Gwość 4a
Laura Zawicka 4a
Nina Gilewska 4a
Julia Godlewska 4d
Paulina Getka 4d
Amelia Świderska 4d
Adela Horbul 4d
Sofia Kutsulyma 4d
Skład chłopców:
Jan Błaszczyk 4d
Nataniel Wołczyński 4d
Hordii Malchenko 4d
Michał Nowak 4d
Marcel Perzyna 4d
Krystian Tenard 4d
Gabriel Wiazowski 4d
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!
- więcej
Ogólnopolski program „Drużyna Energii”
- 05.05.2026 09:45
Z radością ogłaszamy, że dołączamy do ogólnopolskiego programu „Drużyna Energii”
.To wyjątkowa inicjatywa, która zachęca uczniów do aktywności fizycznej, promuje zdrowy styl życia i pokazuje, jak ważna jest współpraca w zespole. Dla naszej szkoły to nie tylko szansa na rozwijanie sprawności, ale także na świetną zabawę, integrację i zdobywanie nowych, cennych doświadczeń.
Już nie możemy się doczekać sportowych wyzwań, emocji i wspólnych sukcesów.

Trzymajcie za nas kciuki

#DrużynaEnergii
#Ćwiczzdrużyną
https://www.facebook.com/reel/1323080686047502- więcej