• Podsumowanie rozgrywek sportowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej sezonu 2021/2022

• 27.10.2022 20:59
      • W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor Grażyna Sprawka, Pani Wicedyrektor Justyna Kacperska oraz Nauczyciele wychowania fizycznego Pani Gabriela Czachorowska i Pan Karol Szczepkowski uczestniczyli w Sesji Rady Powiatu Legionowskiego. Podczas spotkania podsumowano rozgrywki sportowe w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej sezonu 2021/2022. W klasyfikacji szkół podstawowych - kategoria młodzież szkolna - zajęliśmy I miejsce. Jesteśmy MISTRZEM POWIATU LEGIONOWSKIEGO.
        W kategorii dzieci zajęliśmy II miejsce. Jesteśmy WICEMISTRZEM POWIATU LEGIONOWSKIEGO.

• Pani Dyrektor odebrała z rąk Przewodniczącego Rady nagrody dla szkoły w postaci statuetek oraz karty podarunkowej do sklepu sportowego na łączną kwotę 3500zł.
        Jest to ogromny sukces naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych. Życzymy Wam dalszych sukcesów. Składamy podziękowania Pani Dyrektor Grażynie Sprawce, a także Nauczycielom wychowania fizycznego - p. Karolowi Szczepkowskiemu, p. Gabrieli Czachorowskiej, p. Justynie Kacperskiej, p. Beacie Czekirdzie, p. Renacie Kowalczyk, p. Sandrze Szczepkowskiej, p. Robertowi Sitkowi oraz p. Tomaszowi Rybałko za ogromny trud w przygotowaniach do zawodów.