• Wielkanocna zbiorka żywności i środków czystości

• 07.04.2023 12:46
      • Szkolne Koło Wolontariatu pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy  przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji „Wielkanocna zbiórka żywności i środków czystości na rzecz seniorów i potrzebujących rodzin z gminy Jabłonna”. Dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy innym ludziom i zaangażowanie.  Z zebranych produktów w naszej szkole Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie przygotował paczki dla Seniorów i osób samotnych na Święta Wielkanocne. Krótką transmisję przekazania darów można było obejrzeć w programie TV INFO.
      • Wyrażamy swoją wdzięczność za miłosierdzie: Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom, którzy pomogli nam zebrać potrzebne produkty. Mamy nadzieję, że osoby starsze będące w trudnej sytuacji materialnej poczuły nadzieję i wiarę w ludzkie serce dzięki naszej dobroczynności. My jako Opiekunowie Szkolnbego Klubu Wolontariatu jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji i rozpalić radością niejedno serce. Życzymy całej społeczności szkolnej radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu oraz smacznego świętowania w gronie najbliższych.

Z wyrazami szacunku: Szkolne Koło Wolontariatu

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie