• Ilustruj Fredrę! Paweł i Gaweł, Zemsta albo coś zupełnie nowego

• 13.03.2023 17:59
      • Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji 230 rocznicy urodzin Aleksandra Fredry, na najlepszą ilustrację do wybranego utworu literackiego tego wybitnego autora.
        Informacje o twórcy https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Fredro
        Szkoła Podstawowa Nr1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie serdecznie zaprasza uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z Powiatu Legionowskiego do udziału w konkursie plastycznym, upamiętniającym 230 rocznicę urodzin Aleksandra Fredry. Czekamy na Wasze prace plastyczne do wybranego utworu tego polskiego pisarza, szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.
      • R E G U L A M I N    K O N K U R S U

1. Postanowienia ogólne
        1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Krasińskiego                  w Chotomowie.
        2. Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności, wyobrażni twórczej oraz upowszechnianie wiedzy o literaturze i historii Polski.
        3. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych w powiecie legionowskim.
        4. Czas przeprowadzenia konkursu:
        • 17 kwietnia 2023 r. – ostateczny termin dostarczania prac konkursowych,
        • 24 kwietnia 2023r.  – ogłoszenie wyników.
        1. Zasady konkursu
        1. Uczniowie uczestniczą w konkursie indywidualnie.
        2. Uczeń może zgłosić do 3. prac – w dowolnej technice malarskiej lub rysunkowej, innej płaskiej.
        3. Praca musi nawiązywać do twórczości literackiej Aleksandra Fredry.
        4. Format pracy: A4 lub A3; Technika: w dowolnej technice malarskiej lub rysunkowej na powierzchni płaskiej (np. tektura, papier).
        5. Praca powinna być czytelnie podpisana. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszeniową z danymi osobowymi uczestnika oraz pisemną zgodę rodziców lub opiekunów dziecka.
        6. Sposób zgłoszenia pracy: Prace należy wysłać pocztą na adres szkoły lub dostarczyć osobiście (do nauczycielki plastyki lub zostawić na portierni szkoły).
        1. Zasady rozstrzygnięcia konkursu
        1. W komisji oceniającej prace zasiadać będą wybrani nauczyciele ze SP Nr1 w Chotomowie.
        2. Zwycięstwo w konkursie osiągnie jedna osoba będąca autorem najlepszej pracy, ponadto zostaną przyznane wyróżnienia.
        3. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone i opublikowane w internecie.
        4. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają oceny celujące z plastyki.
        5. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wyboru prac, które zostaną wyeksponowane na wystawie w szkole i/lub w internecie.
        6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażaniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.

Prace plastyczne biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora.

Karta zgłoszenia do Powiatowego  Konkursu Plastycznego  „Ilustruj Fredro".

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chotomowie

Imię i nazwisko uczestnika:

Klasa :

Szkoła do której uczęszcza uczestnik:

mail szkoły:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……………………………………………………………………………….

w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustruj Fredrę”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem konkursu i akceptuję jego warunki.

Podpis rodzica/opiekuna prawnego