W mijającym tygodniu uczennice i uczniowie z klas 2a, 3b, 5d, 6d, 7a, 7b, 7c, 8b i 8c mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach z absolwentem naszej szkoły, panem Michałem Machnackim, podróżnikiem i pasjonatem polskich gór, autorem przewodnika po Sudetach, Biegającym Bibliotekarzem. Pan Michał z miłością i znawstwem opowiadał o pięknie Gór Stołowych, poruszając także tematykę bezpieczeństwa turystyki górskiej, tak ważną przed zbliżającymi się wakacjami. Za wspaniałe spotkania i snute górskie opowieści serdecznie Panu Michałowi dziękujemy!
Wyświetl mniej