W czwartek 16 czerwca klasa 3b wyruszyła do Parku Rozrywki w Julinku, aby cieszyć się ostatnią wspólną wycieczką. Prognozy pogody nie były optymistyczne, ale nasza wiara w dobry humor aury opłaciła się - nie padało, a wraz z upływem czasu robiło się coraz ładniej i coraz cieplej. Podczas zabaw w wesołym miasteczku i na trampolinach oraz dmuchańcach było jeszcze pochmurno, ale podczas zmagań w parku linowym i na ściankach wspinaczkowych niebo zbłękitniało, a słonko przygrzewało całkiem mocno. Mieliśmy szczęście i park był mało uczęszczany w tym dniu, więc wybawiliśmy się na wszystkich atrakcjach bez kolejek. To była wspaniała wycieczka!