• 18.10.2021 20:57
      • W środę 13.10.2021 r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Występowali uczniowie klas 8c i 7c oraz chór szkolny.

Tymi pięknymi słowami przemówiła do Zgromadzonych Dyrektor Szkoły Pani Grażyna Sprawka.

Mark Twain pisał „Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać”.

• Za nami trudny rok pracy głównie pracy zdalnej.

W tym szczególnym dniu mam zaszczyt podziękować nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów. Za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie ich obdarzacie.

Nauczycielom życzę nieustającej satysfakcji z wykonywania tego trudnego zawodu, entuzjazmu, aktywności i radości oraz nowych osiągnięć w pracy zawodowej, a wszystkim pracownikom administracji i obsługi wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, optymizmu i spełnienia najskrytszych marzeń.

Dziękujemy za obecność w tym dniu Panu Jarosławowi Chodorskiemu – Wójtowi Gminy Jabłonna, Panu Wojciechowi Nowosińskiemu – przewodniczącemu Rady Gminy Jabłona, Pani Anecie Mrozek i Pani Magdalenie Baliszewskiej – przewodniczącej i wiceprzewodniczącej Rady Rodziców.

"Nauczyciel……to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, pochodzi od uczących się."

/Taylor Mackenzie/

Apel przygotowały Panie Sylwia Romatowska, Katarzyna Ignaciuk, Małgorzata Kupś i Katarzyna Kostro. Piękną dekorację wykonały Nauczycielki świetlicy.