• Dołącz do nas! Drużyna Harcerska “Zmierzch”

• 18.09.2023 22:05
      • Czuj! Czuwaj!
        O nas:
        Jesteśmy Próbną Wielopoziomową Drużyną Harcerską “Zmierzch”, czyli nowopowstałym środowiskiem podlegającym pod Hufiec ZHP Legionowo. Drużyna zrzesza dziewczynki oraz chłopców z Chotomowa w wieku szkolnym (pion zuchowy 6-10 lat, pion harcerski 10-13 lat, pion starszoharcerski 13-15 lat). Związek Harcerstwa Polskiego jest największą w kraju organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży. Jesteśmy otwarci na wszystkich, pragniemy wspierać Rodziców, Wychowawców i placówki edukacyjne w stwarzaniu warunków do wszechstronnego rozwoju młodego człowieka na wielu płaszczyznach - intelektualnej, społecznej, a także fizycznej i duchowej.
        Jednocześnie jesteśmy organizacją pozarządową, niezależną ideowo, do której przynależność jest dobrowolnym wyborem.
        Zapraszamy wszystkie ciekawe świata dzieci w wieku od 6 do 10 lat, które chciałyby zostać zuchami i przeżyć niezapomnianą przygodę z Nibylandii. Spotykamy się w każdy w wtorek o godzinie 17.30. przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie. Pierwsza zbiórka odbędzie się 26.09.2023r. Należy na nią zabrać pisemną zgodę na udział dziecka w zbiórce z numerem kontaktowym do rodzica/opiekuna prawnego. Prosimy o potwierdzenie obecności dziecka na zbiórce, wysyłając wiadomość SMS (imię i wiek dziecka) do 18.09.2023r. do druhny Zuzi.
        Zapraszamy wszystkich chętnych, ciekawych świata i nowych wyzwań przyszłych harcerzy (4-8 klasa) na pierwszą zbiórkę, która odbędzie się 01.10.2023r. w lesie za Szkołą Podstawową nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie. Należy zabrać ze sobą pisemną zgodę na udział w zbiórce, zawierającą numer kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego. Prosimy o potwierdzenie obecności dziecka, wysyłając SMS do druhny Mai o treści: Imię Nazwisko dziecka oraz wiek. Nasze zbiórki odbywać się będą w każdą sobotę od godz. 12:00 do 14:00. Czekamy na Was!
        Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
        ZUCHY: Druhna Zuzanna Werwińska 798-869-650
        HARCERZE: Druhna Maja Rogala 735-004-100
        Harcerstwo to przygoda na całe życie. Dołącz do nas!