• Szkolne eliminacje do 47. Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka” klas 1-3

• 16.02.2024 17:48
      • Dnia 15.02.2024 r w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do 47. Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka” klas 1-3.                                                             Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej trójki był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.
        Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury, które wyłoniło zwycięzców:

I miejsce Maria Kisała – 3c
        II miejsce Wiktoria Kuźmińska – 3b
        III miejsce Lidia Kozłowska – 3d

• Dwie pierwsze osoby będą reprezentowały naszą szkołę w gminnym etapie Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka”.
        Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.