• Walentynki 2024.

• 15.02.2024 06:31
        • Dziś z okazji walentynek Samorząd Uczniowski dostarczył pocztę walentynkową Uczniom oraz Nauczycielom. Z tej okazji działał również sklepik samorządowy, w którym była możliwość zakupu małych słodkości. Dzień spędziliśmy w miłej i wesołej atmosferze.
        • Kiermasz świąteczny

• 15.12.2023 21:06
        • Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie w organizację kiermaszu świątecznego. Dochód z kiermaszu przeznaczony został na pomoc rodzinie naszej uczennicy, której mama zginęła tragicznie w ostatnim czasie.
        •  Kiermasz świąteczny
        • Kiermasz świąteczny

• 08.12.2023 18:00
        • Dziś rozpoczął się kiermasz świąteczny, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Dochód ze sprzedaży pięknych ozdób świątecznych i pysznych smakołyków zostanie przeznaczony dla osób potrzebujących.
          Jutro zapraszamy ponownie.