• Szkolny Kiermasz Świąteczny

• 06.12.2022 16:30
        • Już dziś startuje nasz Szkolny Kiermasz Świąteczny, wszystkich serdecznie zapraszamy ⭐
          W dniach 6-7-8 grudnia zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM na dużych przerwach w pokoju pedagoga.
          Będzie możliwość zakupu pysznych świątecznych pierników oraz ozdób świątecznych: stroików, bombek, świeczników, itp.

• Obchodzimy w naszej szkole Mikołajki!

• 02.12.2022 19:46
        • Osoby, które dnia 6 grudnia będą ubrane w mikołajkową czapkę lub inne świąteczne elementy będą zwolnione z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.
          Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami
        • Akcja Samorządu Uczniowskiego "Uczniowie pamiętają"

• 18.10.2022 06:46
        • Drodzy Uczniowie, zapraszamy do włączenia się w akcję Samorządu Uczniowskiego "Uczniowie pamiętają".
          Z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożą znicze i kwiaty na grobie Patrona Szkoły, Grobie Nieznanego Żołnierza oraz na grobie byłego wieloletniego Dyrektora Szkoły - pana Andrzeja Pustelnika.