•  X Piknik Rodzinny
      • X Piknik Rodzinny

• 09.06.2024 09:54
      • Na początek trochę historii… Szkolne Pikniki Rodzinne to tradycja naszej szkoły, zainaugurowana przez Radę Rodziców w 2010 roku. W 2018 roku odbył się IX Piknik Rodzinny, a potem nastała pandemia i czasy popandemiczne, kiedy o imprezach zbiorowych zapomniano. Ale dziś, w sobotę 8 czerwca 2024 roku, nastąpiła reaktywacja! Jubileuszowy, X Piknik Rodzinny odbył się przy pięknej pogodzie i licznym uczestnictwie zarówno organizatorów stoisk, jak i odwiedzających je gości. Na scenie i pod nią odbywały się liczne pokazy artystyczne i sportowe, a na zamienionym w aleję wystawców szkolnym parkingu rozstawiły się kramiki, które oferowały wiele atrakcji: jadło, napoje, loterie, usługi, podróż w czasie. To wszystko dzięki zaangażowaniu Rodziców! Osiemnaście stoisk zorganizowały klasy: 1a, 1d, 2a, 2c, 3a, 3b, 3d, 3e, 4a, 4d, 5a, 5b, 5c, 6b, 6c, 6d, 7c, 7d, a całość ogarniała organizacyjnie i koordynowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie. Dochód z pikniku jest przeznaczony na cel charytatywny, na dzień dzisiejszy została zebrana kwota ponad 15000 złotych! Dyrekcja Szkoły i Rada Pedagogiczna oraz Pracownicy Administracji i Obsługi składają wyrazy najwyższego uznania Rodzicom za Wasze zaangażowanie i ogrom włożonej w organizację i przeprowadzenie dzisiejszego wydarzenia pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy na nim byli i sprawili, że nasz piknik był udanym przedsięwzięciem. Daliśmy przykład Dzieciakom, że można zrobić razem coś fajnego i pożytecznego, że można wspólnie wiele zdziałać i fantastycznie spędzić czas. Zapraszamy do obejrzenia piknikowej fotorelacji.
      •