• Zielona Szkoła w Górach Świętokrzyskich

• 13.06.2024 20:33
      • W dniach 10-12 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowani fizycznego wybrali się na zieloną szkołę w Góry Świętokrzyskie ⛰️⛰️⛰️. Podczas pobytu zwiedziliśmy Kielce, zamek w Chęcinach, weszliśmy na Łysą Górę, spędzaliśmy czas w Aquaparku oraz odwiedziliśmy Centrum Nauki Leonardo da Vinci. W międzyczasie korzystaliśmy z infrastruktury ośrodka - rozegraliśmy mecz siatkówki plażowej, śpiewaliśmy przy ognisku piekąc kiełbaski, śpiewaliśmy karaoke, potańczyliśmy i rozegraliśmy turniej FIFA 2024. Znaleźliśmy czas na obejrzenie meczu naszej reprezentacji oraz transmisji z mistrzostw Europy w lekkoatletyce, a przemiłe panie z obsługi naszego ośrodka dbały, byśmy nie byli głodni, przygotowując przepyszne jedzenie.

• Podsumowując, wyjazd był bardzo udany, pogoda dopisała, a my wróciliśmy pełni zadowolenia i pięknych wspomnień! Dziękujemy dzieciaki za świetnie spędzony czas!
        Do zobaczenia w przyszłym roku!
        Wuefiści🔥