• Sukces naszej uczennicy!

• 16.03.2023 14:46
        • 28 lutego 2023 roku uczennica kl.8c Emilia Krawczykowska brała udział w finale powiatowego konkursu „Dyktando Aktywnych dla Młodzieży”, który odbył się w SP 3 w Legionowie.
        • X edycja Konkursu Plastycznego "Gdy myślę misje...."

• 14.03.2023 20:28
        •  Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie  zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału                                      w X edycji Konkursu Plastycznego  „Gdy myślę misje..."                                                                                                                                    Tegoroczne hasło brzmi: „MÓJ KOŚCIÓŁ PARAFIALNY”.

• Światowy Dzień Zespołu Downa

• 14.03.2023 20:07
        • Światowy Dzień Zespołu Downa (ang. World Down Syndrome Day), zwany również Dniem Kolorowej Skarpetki to święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych.
        • Ilustruj Fredrę! Paweł i Gaweł, Zemsta albo coś zupełnie nowego

• 13.03.2023 17:59
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji 230 rocznicy urodzin Aleksandra Fredry, na najlepszą ilustrację do wybranego utworu literackiego tego wybitnego autora.
          Informacje o twórcy https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Fredro
          Szkoła Podstawowa Nr1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie serdecznie zaprasza uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z Powiatu Legionowskiego do udziału w konkursie plastycznym, upamiętniającym 230 rocznicę urodzin Aleksandra Fredry. Czekamy na Wasze prace plastyczne do wybranego utworu tego polskiego pisarza, szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.