• Wycieczka klas IIa i IIb do stadniny koni w Skierdach

• 14.10.2021 10:31
        • W dniu 30.09.2021 uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do stadniny koni w Skierdach. Dzieci z wielkim zainteresowaniem zwiedzali „Stajnie na Kępie”, w której znajdowały się konie rożnych maści. Dowiedzieli się w jaki sposób karmić i pielęgnować te piękne zwierzęta.

• Poznajemy konie

• 03.10.2021 20:09
        • 29 września uczniowie klasy 3b uczestniczyli w wycieczce przyrodniczej pt. ,,Poznajemy konie w Stajni Na Kępie" w miejscowości Skierdy.

• Jesienny spacer

• 03.10.2021 20:01
        • Korzystając z pięknej jesiennej aury, uczniowie klasy 2d i 1c wybrali się na spacer do pobliskiego lasu. Obserwowali zmiany zachodzące w przyrodzie w związku ze zmieniającą się porą roku oraz rozróżniali poszczególne warstwy lasu. To był miło spędzony czas.

• 30.09.2021 22:01
        • Dziś w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Były życzenia, słodkie upominki, wybory Króla, Księcia i Hrabiego wśród naszych kolegów.