• Gminny turniej piłki nożnej klas 7 - 8

• 30.09.2021 21:33
        • Dnia 29 września 2021r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Łukasz Płecha, Krzysztof Siuciak, Aleksander Janikowski, Szymon Tobiasz, Mateusz Kwiatkowski, Franciszek Nowak, Franciszek Deras, Kacper Krupa, Maksym Rokicki, Michał Mirowski uczestniczyła w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej w Jabłonnie. Nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce. Serdecznie Gratulujemy!

• Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

• 30.09.2021 21:26
        • W dniu 28 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Komornicy. Nasi Uczniowie odnieśli duży sukces uzyskując wysokie noty w następujących kategoriach: Nina Niziołek - I miejsce w biegu indywidualnym dziewcząt w kategorii dzieci z awansem do zawodów międzypowiatowych. Szymon Tobiasz - I miejsce w biegu indywidualnym chłopców w kategorii młodzież z awansem do zawodów międzypowiatowych. Szymon Kowaliński - III miejsce w biegu indywidualnym chłopców w kategorii młodzież z awansem do zawodów międzypowiatowych. Michał Mirowski - II miejsce  w biegu indywidualnym chłopców w kategorii młodzież z awansem do zawodów międzypowiatowych.
        • Światowy Dzień Fair Play

• 28.09.2021 22:36
        • 7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony  przez Międzynarodowy Komitet Fair Play. To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu.