• I Szkolny Turniej Szachowy

• 17.03.2022 20:11
        • 16 marca kwiat młodzieży Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie stanął w szranki I Szkolnego Turnieju Szachowego. Młodzi szachiści okładali się intelektualnie walcząc o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju przystąpiło 30 uczniów z klas 4-8.

• Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

• 05.04.2022 20:54
        • W lutym na hali sportowej OSIR odbyły się Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci oraz młodzież, zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Stawką był awans do etapu powiatowego. Uczniowie czterech szkół naszej gminy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych.
        • Mikołajkowy turniej piłki koszykowej

• 14.12.2021 14:15
        • Dzisiejsze Mikołajki obfitowały w górę prezentów, niespodzianek oraz wyczekiwany turniej koszykówki klas 7 i 8. Zamiłowanie uczniów i nauczycieli do sportowych emocji, spowodowało skupienie całej uwagi na rywalizacji, trwającej od samego rana. Pierwszą część stanowiły pojedynki dziewcząt z klas ósmych. Każdy mecz był zacięty pod wieloma względami, a o końcowym rezultacie decydowały ostatnie minuty.
        • Gminne zawody w mini siatkówkę dziewcząt i chłopców

• 14.12.2021 14:05
        • W dniu dzisiejszym w naszej szkole, na hali sportowej OSiR odbyły się gminne zawody w mini siatkówkę dziewcząt i chłopców, rocznik 2009/2010. Spotkanie rozegrały dwie szkoły - Szkoła Podstawowa Sapere Aude z Rajszewa oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chotomowie. Nasza reprezentacja chłopców zajęła I miejsce, uzyskując awans do zawodów powiatowych, dziewczęta dzielnie walczyły i zajęły II miejsce. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz gratulujemy.
        • Powiatowe zawody w unihokeju

• 21.11.2021 21:15
        • W dniach 16 i 17 listopada w Wieliszewie odbywały się powiatowe zawody w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowała się podczas zawodów sportowych.