• II edycja Szkolnego Turnieju Szachowego

• 16.11.2022 20:47
        • 16 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Chotomowie odbyła się II edycja Szkolnego Turnieju Szachowego. W turnieju wzięło udział 38 uczniów z klas 4-8. W stoczonej w atmosferze przyjaźni i fair play rywalizacji, zwyciężył Piotr Oleńczak broniąc swojego tytułu z ubiegłego roku. Kolejne miejsca zajęli Lucjan Jedliński, Bartłomiej Mączka, Artur Falkowski i Antoni Świerkowski.

• Mistrzostwo powiatu legionowskiego w badmintonie!

• 10.11.2022 20:01
        • Mamy zaszczyt poinformować, że Maksym Rokicki z klasy 8f oraz Michał Mirowski z klasy 8e w dniu 10 listopada zostali mistrzami powiatu legionowskiego w badmintonie! Mimo olbrzymiej konkurencji pokonali wszystkich przeciwników (łącznie w kategorii grało 10 drużyn) i w pięknym stylu zwyciężyli i wywalczyli awans do etapu międzypowiatowego! Brawo! Brawo! Brawo!
        • Gminne Mistrzostwa w Unihokeju

• 08.11.2022 20:02
        • W dniu 8 listopada w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie odbyły się Gminne Mistrzostwa w Unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców klas 7-8. Nasze reprezentantki i reprezentanci zaprezentowali się w nich bardzo dobrze. Dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy I miejsce i tym samym wywalczyli awans do zawodów powiatowch. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
        • Zawody lekkoatletyczne

• 08.11.2022 19:54
        • Drodzy Uczniowie! Nauczyciele wf zachęcają do wzięcia udziału w zawodach lekkoatletycznych! Zawody odbędą się 12 listopada w Hali Lekkoatletycznej im. Janusza Kusocińskiego mieszczącej się w kompleksie obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
        • Podsumowanie rozgrywek sportowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej sezonu 2021/2022

• 27.10.2022 20:59
        • W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor Grażyna Sprawka, Pani Wicedyrektor Justyna Kacperska oraz Nauczyciele wychowania fizycznego Pani Gabriela Czachorowska i Pan Karol Szczepkowski uczestniczyli w Sesji Rady Powiatu Legionowskiego. Podczas spotkania podsumowano rozgrywki sportowe w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej sezonu 2021/2022. W klasyfikacji szkół podstawowych - kategoria młodzież szkolna - zajęliśmy I miejsce. Jesteśmy MISTRZEM POWIATU LEGIONOWSKIEGO.
          W kategorii dzieci zajęliśmy II miejsce. Jesteśmy WICEMISTRZEM POWIATU LEGIONOWSKIEGO.