Blog sportowy
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe w Wieliszewie
- 25.09.2025 22:04
- To był dobry dzień dla reprezentacji naszej szkoły! Dziś w Wieliszewie odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe. Szczególne brawa należą się chłopcom z kategorii Igrzyska Dzieci, którzy pokonali ponad 20 szkół, zajęli II
miejsce i wywalczyli awans do kolejnego etapu zawodów. Wielkie brawa
- więcej
Z Orlika na Stadion
- 25.09.2025 21:49


Z Orlika na Stadion to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też przestrzeń do rozwijania pasji, budowania zespołowości i kształtowania wartości. Turniej organizuje Fundacja Orły Sportu w ramach programu Aktywna Szkoła, finansowanego ze środków budżetu państwa. Nasza szkoła już po raz drugi wzięła udział w tym sportowym programie.- więcej
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
- 18.09.2025 20:27
- W dniach 15 i 16 września nasi uczniowie rozpoczęli rywalizację sportową w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwszą dyscypliną, do której przystąpili uczniowie i uczennice w kategoriach Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej na etapie gminnym, była piłka nożna. Zawody odbyły się na orliku w Jabłonnie, a gospodarzem była Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie.
Z radością informujemy, że w rywalizacji chłopców w obu kategoriach zajęliśmy II miejsce
, a w rywalizacji dziewcząt III miejsce
.
Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom!
- więcej
Sportowe emocje od pierwszych dni szkoły!
- 08.09.2025 21:41
- Choć rok szkolny dopiero się rozpoczął, udowadniamy, że gdy pojawia się wyjątkowa okazja – potrafimy błyskawicznie się zorganizować i wspólnie przeżyć coś niesamowitego!
Nasi uczniowie mieli niepowtarzalną szansę obejrzeć na żywo mecz siatkówki Polska – Brazylia. Były gromkie brawa, doping z całych sił i ogromne emocje, które na długo pozostaną w pamięci! Udało nam się zdobyć kilka fotograficznych pamiątek z najlepszymi siatkarzami w naszym kraju, naszymi idolami
- więcej
Wiktoria Wójcik z sukcesem na ogólnopolskim turnieju!
- 02.09.2025 19:10
- Wiktoria Wójcik, uczennica klasy piątej, po zaciętej rywalizacji wywalczyła II miejsce w grze podwójnej podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego U-12 – piątej edycji Memoriału Asi Kowalczewskiej. Zawody odbyły się w sierpniowym upale na nowo powstałych kortach w Uniejowie nad Wartą.
Turniej miał międzynarodową obsadę – na kortach rywalizowali młodzi zawodnicy z Francji, Hiszpanii, Białorusi oraz Ukrainy.
To ogromny sukces młodych polskich tenisistek, co podkreślił w swoim komunikacie Polski Związek Tenisowy. Warto zaznaczyć, że Wiktoria ma zaledwie 11 lat, a mimo to zdołała pokonać starsze i bardziej doświadczone rywalki.
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych uczniów.
Za relację i zdjęcia dziękujemy Pani Ewie Wójcik - więcej