• Eliminacje do 45 Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka”

• 07.03.2022 19:02
        • Dnia 04.03.2022 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do 45 Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka”. Wzięło w nich udział 10 uczniów z klas 1-3. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej czwórki był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.
        • Konkurs Muzeum Misyjno-Etnograficznego

• 03.03.2022 21:33
        • Zapraszamy do udziału w konkursie ogólnopolskim wszystkie dzieci i młodzież z naszej szkoły, ponieważ jest on skierowany dla uczniów z klas I - VIII. Oczywiście istnieje podział na kategorie wiekowe, aby szanse były wyrównane. Przedmiotem konkursu będzie praca plastyczna wykonana na kartce o formacie A3 lub A4 – technika dowolna.
        • 45 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”- wyniki eliminacji gminnych

• 07.03.2022 22:43
        • Miło nam poinformować, że w dniu 03.03.2022 r. komisja konkursowa w składzie: Renata Kochn (przewodniczący Jury), Justyna Małocha i Agnieszka Nasierowska po przesłuchaniu wszystkich uczestników Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"  wyłoniły laureatów w dwóch kategoriach:
          KATEGORIA IV-VI
          • Jan Kłodawski 5a
          • Paweł Marucha 5b
          KATEGORIA VII-VIII
          • Jacek Mazur 7b
          • Oliwia Brylińska 7e
        • Rozstrzygnięcie konkursu „Zima w Fotografii” organizowanego przez Samorząd Uczniowski

• 02.03.2022 17:15
        • Został rozstrzygnięty konkurs „Zima w Fotografii” organizowany przez Samorząd Uczniowski klas 4-8.Dziękujemy za piękne zdjęcia, które można obejrzeć na tablicy obok pokoju terapeutycznego. Jury konkursu złożone z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów wyłoniło laureatów: