• Spotkanie z lekturą "Dzieci z Bullerbyn" w kasie 3c

• 02.02.2023 19:24
        • Hej, to my, dzieciaki z klasy 3c! Wybraliśmy się w podróż do Szwecji z lekturą "Dzieci z Bullerbyn". Poznaliśmy symbole narodowe tego kraju. Odszukaliśmy na mapie wioskę, odkryliśmy kilka ciekawych, szwedzkich zwyczajów oraz zbudowaliśmy makiety Bullerbyn.
        • Wyjazd na lodowisko w Legionowie klas 6c, 8d, 8e i 8f

• 31.01.2023 06:19
        • Chociaż poranna aura powodowała, że w naszych myślach brzmiało:
          „… Droga mi niestraszna
          Choćbym iść miał rok
          to wystarczy sił…”
          To wystarczyło sił, wcale nie szliśmy rok i udało nam się dotrzeć na lodowisko w Legionowie.
          Uczniowie klas 6c, 8d, 8e i 8f wraz z nauczycielami świetnie wykorzystali okazję do zaprezentowania swoich umiejętności łyżwiarskich oraz ich doszlifowania.
        •  Co to był za FINAŁ! Było nas dużo! Było głośno! Było rozmaicie i kolorowo!
        • Co to był za FINAŁ! Było nas dużo! Było głośno! Było rozmaicie i kolorowo!

• 30.01.2023 19:48
        • Zebraliśmy ponad 102 000,00 zł! To fantastyczny wynik!!! Taką kwotą zasililiśmy tegoroczny cel 31. Finału WOŚP- Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich- małych i dużych.
          Granie wspólnie z tak wspaniałymi ludźmi to ogromna przyjemność!!! Bo na ten sukces pracowały setki osób!
          ❤️Zacznę od najlepszego SZTABU na świecie- każda z nas jest inna, każda ma silny charakter i każda ma supermoce!
          Wielkie brawa dla: Iwona Wołoch, Justyna Kręcik, Agnieszka Wysocka, Aneta Mrozek, Beata Kowalska, Monika Hukajło Sadowska i Ada Gałecka. Z Wami choćby na koniec świata!
          ❤️Dziękuję WOLONTARIUSZOM- tym z puszkami: Krzysztofowi, Poli, Antoninie, Ewie, Matyldzie, Ewelinie, Grzegorzowi, Lenie, Dawidowi, Beacie, Emilii, Darkowi, Frankowi, Natalii i Helenie oraz tym, którzy pomagali nam podczas Finałowych wydarzeń! Granie z taką Orkiestrą to wielka rzecz- mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku!