• Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych – warsztaty sensoryczne w klasach 0 i 1

• 16.01.2023 21:45
        • Celem obchodów tej uroczystości jest przybliżenie uczniom problemów osób niepełnosprawnych oraz promowanie praw, idei tolerancji, otwartości, szacunku dla inności.
          Zwracamy uwagę naszych podopiecznych, z jakimi problemami borykają się na co dzień ich niepełnosprawni koledzy. Obchody tego wydarzenia są również okazją do pokazania społeczeństwu korzyści płynących z pełnej integracji z kolegami niepełnosprawnościami w życiu społecznym, kulturowym i gospodarczym.
          W naszej szkole corocznie obchodzimy ten wyjątkowy dzień, aby uświadomić uczniom, że wśród nas uczą się dzieci z różnymi niepełnosprawnościami.
        • Pozdrowienia z Nowego Jorku!

• 10.01.2023 21:48
        • Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia chętni uczniowie klas 8 brali udział w spotkaniu online, tym razem z USA. Tematem lekcji były ,,Święta w USA", młodzież dowiedziała się bardzo dużo ciekawych rzeczy na temat obchodzenia świąt u naszych przyjaciół zza oceanu.
        • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• 04.01.2023 19:42
        • Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie.

Po raz kolejny liczymy na wasze serca i zaangażowanie.

29 stycznia już po raz 31 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Chcemy wspomóc akcję. W tym dniu na naszej hali OSiR odbędzie się Finał Orkiestry - odbędą się różnego rodzaju atrakcje, w tym również aukcje charytatywne.

Prosimy o przygotowanie jednej Paczki Niespodzianki od każdej klasy, która zostanie przekazana na taką aukcję ( np. słodycze, zestaw herbat, książki lub inne rzeczy).