• Wspólne ubieranie choinki w zerówkach

• 08.12.2022 15:37
        • W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja 6 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych 0A i 0B z radością wspólnie ubrały choinkę. Spotkaniu towarzyszył śpiew świątecznych piosenek oraz słodki poczęstunek.
        • Spotkanie z Mikołajem w klasach 1-3

• 07.12.2022 07:26
        • 6 grudnia to święto wszystkich tych, którzy czekają na Mikołaja. W mikołajkowych nastrojach były dziś dzieci z klas 1-3, obdarowywane upominkami przez Niego osobiście lub przez zastępców (bo Mikołaj ma w odwodzie rzeszę wyręczających go w pracy elfów). To był radosny dzień!
        • Mikołajki w klasie 6c

• 07.12.2022 07:10
        • A dziś, jak tradycja nakazuje, w klasie 6c było "mikołajkowo", co oznacza, że nasze dzieci były bardzo grzeczne 🎁🎀🎅🏼
        • Konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś” dla klas 0-3

• 05.12.2022 19:16
        • Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „ Mój przyjaciel Miś” dla klas 0-3, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ prace były bardzo kreatywne i piękne.