• Wycieczka klas 3a i 3b do wioski św. Mikołaja w Trębkach Nowych

• 13.12.2022 07:41
        • 6 grudnia uczniowie klas 3a i 3b byli w Trębkach Nowych. Dzieci zwiedzały dom św. Mikołaja. Pod opieką elfów uczestnicy wycieczki wykonywali wiele zadań: przechodzili przez świąteczny labirynt, rozwiązując różne zadania, pisali list do Mikołaja oraz ozdabiali lukrem pierniczki.
        • Charytatywny kiermasz ciast

• 11.12.2022 11:09
        • Rodzice i uczniowie klasy 6a bardzo dziękują Dyrekcji, Nauczycielom, Szkolnemu Klubowi Wolontariatu oraz Pracownikom Szkoły za pomoc w organizacji drugiego kiermaszu ciast, który odbył się 7 grudnia.
        • 1c i 1d  w Wielkiej Fabryce Elfów
        • 1c i 1d w Wielkiej Fabryce Elfów

• 13.12.2022 16:24
        • 7 grudnia dzieci z klas 1c i  1d mogły zobaczyć jak Mikołaj i jego pomocnicy elfy przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia odwiedzając Wielką Fabrykę Elfów.
          Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Roztargniony Elf Ważniak psuje zapas pierników, które są przygotowane jako posiłek dla Mikołaja. I musi upiec nowe. Nie zna jednak przepisu.
        • Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów klas 2a i 2b

• 09.12.2022 07:35
        • 7 grudnia uczniowie klas 2a i 2b pojechali do Wielkiej Fabryki Elfów, aby odszukać zagubiony przepis na pierniczki i dobrze się przy tym jakże ważnym zadaniu bawić, a na koniec spotkać się z Mikołajem. Przy zróżnicowanych zadaniach, które należało wykonać, aby odzyskać kolejny fragment przepisu, czas upłynął szybko i wesoło.