• Lekcja z mistrzami tenisa stołowego

• 25.11.2021 21:58
        • Dziś mogliśmy w naszej szkole oglądać w akcji Mistrzów tenisa stołowego: Panią Katarzynę Marszał, zdobywczynię 41 medali imprez międzynarodowych, w tym złotego medalu na paraolimpiadzie w Rio de Janeiro, złotego medalu indywidualnie i brązowego drużynowo w mistrzostwach świata, oraz Pana Filipa Szymańskiego, czołowego polskiego tenisistę stołowego –m.in. brązowego medalistę mistrzostw Polski seniorów w grze pojedynczej i złotego medalistę w grze podwójnej i mieszanej.

• 23.11.2021 23:41
        • Co roku 25 listopada świętujemy Dzień Pluszowego Misia.Ta maskotka kojarzy się dzieciom z radosnym i beztroskim dzieciństwem. Jest symbolem dobra, miłości, ciepła i opiekuńczości.
        • Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

• 23.11.2021 21:49
        • 21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalna nazwa święta brzmi Hallo World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hallo (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie.