• Ilustruj Fredrę! Paweł i Gaweł, Zemsta albo coś zupełnie nowego

• 13.03.2023 17:59
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji 230 rocznicy urodzin Aleksandra Fredry, na najlepszą ilustrację do wybranego utworu literackiego tego wybitnego autora.
          Informacje o twórcy https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Fredro
          Szkoła Podstawowa Nr1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie serdecznie zaprasza uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z Powiatu Legionowskiego do udziału w konkursie plastycznym, upamiętniającym 230 rocznicę urodzin Aleksandra Fredry. Czekamy na Wasze prace plastyczne do wybranego utworu tego polskiego pisarza, szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.
        • Konkurs na projekt gminnej kartki wielkanocnej

• 10.03.2023 07:28
        • Zbliżają się Święta Wielkanocne. We współczesnym świecie istnieją oczywiście nowoczesne sposoby komunikowania się, ale nie zastąpią one tradycyjnej kolorowej świątecznej kartki wysyłanej pocztą.
          Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 16 lat, mieszkające w Gminie Jabłonna, do zaprojektowania gminnej kartki wielkanocnej! Na prace konkursowe czekamy do 20 marca 2023 r.
        • Szkolne eliminacje do 46 Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka” klas 1-3

• 06.03.2023 15:43
        • Dnia 06.marca 2023 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do 46 Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka”. Wzięło w nich udział 13 uczniów z klas 1-3.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej trójki był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.

• Sukces naszej uczennicy!

• 06.03.2023 15:43
        • 28 lutego 2023 roku uczennica kl.8c Emilia Krawczykowska brała udział w finale powiatowego konkursu „Dyktando Aktywnych dla Młodzieży”, któryodbył się w SP 3 w Legionowie.
        • 46 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – wyniki eliminacji gminnych

• 03.03.2023 14:32
        • Dnia 01.03.2023 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do 46 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas IV – VIII. Jury konkursowe w składzie: Renata Kochn (przewodnicząca), Agnieszka Nasierowska i Małgorzata Gołębiewska – Sobota wyłoniło laureatów eliminacji gminnych.
          Po wysłuchaniu wszystkich uczniów komisja konkursu przyznała następujące miejsca:
          • w kategorii IV – VI
          1. miejsce - Joanna Gdyra klasa IV b