• Wielkanocne pisanki w klasie 2a

• 05.04.2023 18:17
        • Dzieci z klasy 2a ćwiczyły dokładność i uważność podczas tworzenia wielkanocnych pisanek metodą wydrapywania. Ta technika jest bardzo ciekawa, daje super efekty, ale wymaga staranności, gdyż tu żadnego ruchu cofnąć się nie da. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim uczestnikom.
        •  Kampania społeczna samorządu Mazowsza "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"
        • Kampania społeczna samorządu Mazowsza "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

• 03.04.2023 15:01
        • W dniu 29 marca 2023r. w naszej szkole została przeprowadzona kampania społeczna samorządu Mazowsza "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny."
          Poprawa bezpieczeństwa i nauka odpowiednich zachowań w ruchu drogowym, to podstawowy cel zorganizowanego spotkania z uczniami klas czwartych, które przeprowadzono w trzech panelach dydaktycznych promujących bezpieczeństwo. Małe miasteczko z ruchem drogowym zbudowano na naszej sali gimnastycznej. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności na rowerowym torze przeszkód oraz swoje wiadomości podczas interaktywnego wykładu, który przeprowadził Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie. Ratownik medyczny zapoznał uczniów z zasadami udzielania pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Uczniowie mogli również sprawdzić swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, korzystając z okularów VR. Podczas spotkania dzieci otrzymały zestawy zawierające elementy odblaskowe.

• Tydzień Antyczny - Uczta na Olimpie

• 01.04.2023 18:19
        • Tydzień Antyczny w naszej szkole zakończyliśmy Ucztą na Olimpie. Chętne klasy przygotowały pyszny poczęstunek. Można było skosztować Napoju Bogów, Syzyfowych Kamieni, Boskiej Ambrozji, Marzenia Midasa, Ciasta z Hadesu, Lasu Artemidy, Specjału Cyklopa, Skarbu Demeter, Kulek Mocy Heraklesa, Przekąski Satyrów, Smakołyków Afrodyty, Różowego Runa Argonautów i wielu innych.