• Warsztaty wielkanocne w klasie 1d

• 28.03.2023 22:30
        • 28 marca w klasie 1d odbyły się warsztaty wielkanocne. Pod czujnym okiem florystki Magdy dzieci wraz z rodzicami tworzyły świąteczne stroiki i palemki. Był to pięknie spędzony wspólnie czas. Atmosfera świąteczna już udzieliła się nam.
        • Akcja sprzątania Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej

• 24.03.2023 21:14
        • Uczniowie klas ósmych naszej szkoły włączyli się do akcji sprzątania naszej gminy. Nasze miejscowości po okresie zimowym wymagały wzmożonych działań związanych z uprzątnięciem śmieci zalegających na poboczach dróg, ścieżek rowerowych, placach zabaw oraz na obrzeżach lasu. Całą akcję zorganizowali sołtysi Chotomowa, Chotomowa Północnego i Dąbrowy Chotomowskiej ze współpracą Urzędu Gminy Jabłonna.

• Spotkanie klas piątych z kolarzem Cezarym Zamaną

• 24.03.2023 20:22
        • W dniu 23 marca 2023 r. nasza szkoła gościła fantastycznego sportowca Pana Cezarego Zamanę, jednego z najwybitniejszych polskich kolarzy, zwycięzcę m. in. Tour de Pologne, kolarskiego Mistrza Polski, a od 19 lat także organizatora jednego z największych polskich cyklów rowerowych wyścigów Mazovia MTB Maraton. Warsztaty - Misja kolarska Cezarego Zamany - Bezpiecznie rowerem - kolarz przeprowadził dla uczniów klas piątych. Przybliżył uczestnikom spotkania dyscyplinę kolarstwa na podstawie własnych doświadczeń pokazując autorską prezentację, pełną zdjęć z pierwszych treningów i wyścigów kolarskich. Największe wrażenie na uczniach wywarły podane kilometry, które kolarz pokonał podczas treningów, aby zrealizować swoje marzenia. Zachęcał młodzież do pracy nad sobą, do pokonywania własnych słabości i realizacji pasji.
        • Mecze towarzyskie siatkarzy ze szkołą Sapere Aude

• 24.03.2023 19:59
        • Sparingi i mecze towarzyskie to element szkolenia sportowego. Jako nauczyciele wychowania fizycznego chcemy dać naszym uczniom taką możliwość - możliwość gry z uczniami innych szkół - by doskonalili swoje umiejętności. Dzisiaj podczas dodatkowych lekcji WF (SKS) odwiedzili nas mistrzowie powiatu w siatkówce, uczniowie szkoły z naszej gminy - Sapere Aude.