• Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "ILUSTRUJ FREDRĘ!"

• 26.04.2023 15:59
        • Mamy zaszczyt poinformować, że Powiatowy Konkurs Plastyczny "ILUSTRUJ FREDRĘ!" został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa w składzie: Joanna Przywóska,  Anita Mierzwińska - Mazurkiewicz, Agnieszka Nasierowska, przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Laura Olbryś kl 5a SP nr 1 w Chotomowie
          II miejsce: Michalina Nasiadka-Krawczyk kl 4a SP w Serocku
          III miejsce: Wiktoria Jażdżyk kl 6a SP w Serocku

• Światowy Dzień Ziemi

• 23.04.2023 22:10
        • Z okazji obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole odbyło się wiele działalności, poruszających tematykę ratowania i ochrony naszej planety. Uczniowie klas 4-8 wykonali gazetki szkolne , których tematem przewodnim było hasło "Ziemia na krawędzi".
          Przedstawiciele klas 6-8 wzięli udział w Szkolny Konkursie Ekologicznym.
        • Powiatowy Konkurs Przyrodniczy ,,Obserwuję, podziwiam i chronię"

• 23.04.2023 22:07
        • W piątek 21 kwietnia uczniowie klas trzecich i czwartych: Zofia Chodyna, Kamil Bundz, Jagoda Dzięgielewska i Gabriel Panfiłowicz reprezentowali naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Przyrodniczym ,,Obserwuję, podziwiam i chronię" zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i zajęli III miejsce.
          Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
        • Powiatowy Konkurs Taneczny Let's Dance

• 23.04.2023 09:39
        • 21 kwietnia 2023 r. w Powiatowym Konkursie Tanecznym Let's Dance naszą szkołę reprezentowały: Mariia Konoplova (z klasy 6c) oraz Lena Salińska (z klasy 4b). Miło nam poinformować, że Lena Salińska zajęła 3 miejsce w kategorii soliści. Serdecznie gratulujemy 🙂