• Z WOPR bezpieczne wakacje nad wodą

• 18.05.2023 20:53
        • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji przybyli do naszej szkoły Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zegrza. Spotkanie z dziećmi z klas 1-3 miało na celu przekazanie uczniom informacji na temat bezpiecznego pobytu nad wodą.
        • Wycieczka klas 8a, 8b, 8d i 8f do siedziby T-mobile

• 17.05.2023 21:53
        • W zeszłym tygodniu uczniowie klasy 8a, 8b, 8d i 8f wybrali się na wycieczkę do siedziby T-mobile. Mieliśmy okazję zapoznać się z różnymi aspektami pracy w tak dużej firmie. Zobaczyliśmy z bliska serwerownie, laboratorium pracy nad nowymi technologiami oraz centrum operacyjne.
        • Gminne Obchody Dnia Dziecka

• 17.05.2023 18:26
        • Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski, Gminne Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie oraz Sołtysi zapraszają na Gminne Obchody Dnia Dziecka.

W Gminie Jabłonna radosne święto wszystkich dzieci będziemy obchodzić aż 3 dni.