• Udział klas 1c i 1d w spektaklu "Piotruś Pan" w teatrze Studio Buffo

• 02.06.2023 14:54
        • 31 maja klasy 1c i 1d udały się do Studio Buffo w Warszawie na musical "Piotruś Pan". Spektakl o chłopcu, który nie chce dorosnąć, wywarł na dzieciach ogromne, pozytywne wrażenie - efekty specjalne, gra świateł, dźwięk, scenografia, kostiumy, mali aktorzy.
          Po pełnym zachwytów spektaklu uczniowie udali się na plac zabaw i na lody.
        •  Wycieczka szlakiem warszawskich legend klas 1a i 1e
        • Wycieczka szlakiem warszawskich legend klas 1a i 1e

• 01.06.2023 20:28
        • Klasy 1a i 1e odbyły wycieczkę Szlakiem warszawskich legend - o Warsie i Sawie, Złotej Kaczce, Bazyliszku i Syrence. Pod czujnym okiem przewodnika dzieci zachwycały się zabytkami warszawskiej Starówki oraz wieloma ciekawymi opowieściami, dotyczącymi odległej historii naszej stolicy.
        • Wycieczka  klasy 1b do Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
        • Wycieczka klasy 1b do Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

• 01.06.2023 18:59
        • 31 maja 2023 roku  klasa 1b wybrała się na wycieczkę do Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie na Dni Otwartych Koszar. Uczniowie zapoznali się z historią i strukturą MOŻW, obejrzeli pokaz jazdy konnej i musztry kawaleryjskiej. Uczestniczyli w zajęciach pierwszej pomocy i wysłuchali pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze. Korzystali z symulatorów i  wojskowych wozów bojowych.

•  Wycieczka klasy 5d po zespole pałacowo - parkowym w Jabłonnie
        • Wycieczka klasy 5d po zespole pałacowo - parkowym w Jabłonnie

• 01.06.2023 05:59
        • 31.05.2023 r. uczniowie klasy 5d wybrali na spacer po zabytkowym parku krajobrazowym w Jabłonnie. Przewodnikiem naszej wycieczki była Pani Anita Mierzwińska - Mazurkiewicz nauczyciel plastyki i miłośniczka sztuki. Oglądaliśmy przepiękne obiekty architektoniczne takie jak: pałac stanisławowski, park w stylu angielskim, łuk triumfalny zbudowany na cześć księcia Józefa Poniatowskiego, pozostałości stajni Marconiego i wozownię, ruiny groty, domek pustelnika, oranżerię oraz altanę chińską. W parku zobaczyliśmy ukryte ślady historii takie jak: zegar słoneczny, fontanny i kolumny.

• Rozdanie nagród dla laureatów powiatowych konkursów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie

• 31.05.2023 06:58
        • 30 maja w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla
          laureatów powiatowych konkursów, które odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo:
          tytuł Omnibusa i zaszczytne I miejsce zdobył:
          Kamil Bundz – kl. 3d
          II miejsce:
          Tymon Antonowicz – kl. 3a
          III miejsce:
          Barbara Oleńczak – kl. 3d
          Zofia Leuenberger – kl.3a
          Alicja Czarnecka – kl. 3d
          tytuł laureata w Powiatowym Konkursie Matematycznym:
          Daniel Kamiński- miejsce I z wynikiem 100%
          Wojciech Pieńkowski- miejsce III z wynikiem 83%

tytuł laureatów w Maratonie Chemicznym (drużynowym)
          Pola Baliszewska, Daniel Kamiński i Mateusz Kwiatkowski
          tytuł finalistów konkursu
          Oliwia Brylińska, Emilia Krawczykowska i Tymoteusz Kostrow

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!