• Programowanie robotów Thymio

• 15.06.2023 01:59
        • Na lekcji informatyki, z nauczycielem, uczennice programowały roboty Thymio, tworząc skrypty
          w programie Scratch. Uczennice nauczyły się prawidłowo podłączyć roboty z komputerem za pomocą kabla.Pierwszym zadaniem było płynne wyświetlanie kolorów diodami led. Odpowiednie skrypty ułożone zostały przy wykorzystaniu kodu binarnego, a efektem było wyświetlenie niemalże każdej barwy światła z zakresu widzialnego.

•  Pierwsza edycja Owocowego Biegu Świetliczaka
        • Pierwsza edycja Owocowego Biegu Świetliczaka

• 15.06.2023 01:48
        • W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza edycja Owocowego Biegu Świetliczaka organizowanego przez świetlicę szkolną dla klas 0-3 🍎🍌
          W biegu łącznie wzięło udział 89 uczniów, a jego celem było promowanie zdrowego trybu życia 🏃
          💪
        • Sukces naszego ucznia klasy 2b

• 15.06.2023 01:39
        • Uczeń klasy 2b Grzegorz Marchlewski uzyskał w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr wysoki wynik i otrzymał dyplom oraz nagrody. Gratulacje!

• Wycieczka do pasieki klasy 6d

• 05.06.2023 22:27
        • 31 maja klasa 6d odwiedziła pasiekę. Poznaliśmy życie pszczół, zajrzeliśmy do wnętrza ula, a po rękach chodziły nam trutnie. Odbyły się też zawody we wbijaniu gwoździ i mogliśmy samodzielnie wykonać ramkę, która powędruje do ula.