• Laboratoria Przyszłości - koło historyczne

• 19.05.2023 22:06
        • Wczoraj na spotkaniu kółka historycznego, sześcioro uczniów naszej szkoły miało okazję przenieść się wirtualnie do świata antycznego i średniowiecznego. Świat antyczny zaoferował m.in. możliwość obejrzenia miejsca zmagań starożytnych olimpijczyków.
        • Spotkanie z  Ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w klasach 4-8
        • Spotkanie z Ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w klasach 4-8

• 19.05.2023 19:40
        • Z obecności w naszej szkole Ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zegrza skorzystali również uczniowie klas 4-8. Spotkanie miało na celu przekazanie im informacji na temat bezpiecznego pobytu nad wodą. Uczniowie obejrzeli film obrazujący szkodliwość używek i ich negatywny wpływ na ocenę sytuacji oraz drugi o tym, że zawsze można powiedzieć „nie”. Oba filmy były odtworzeniem rzeczywistych wydarzeń.
        • Zajęcia z robotyki

• 18.05.2023 22:10
        • W naszej szkole w Chotomowie rozpoczęliśmy naukę z robotami Thymio. Thymio to robot edukacyjny typu open source, zaprojektowany przez naukowców z EPFL (Federalny Instytut Technologiczny w Lozannie) i wyprodukowany przez Mobsya, stowarzyszenie non-profit, którego misją jest oferowanie wszechstronnych, wciągających platform cyfrowych dla uczniów w każdym wieku.