• Egzamin na kartę rowerową

• 05.06.2023 22:04
        • 2.06.2023 w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Klasy , które uczestniczyły w egzaminie to kl 4a 4b 4c. Egzamin prowadziła Pani A. Cegiełka , J.Kacprowicz i B.Brzostek. Dzieci bardzo przeżywały egzamin , ale dały wszystko z siebie żeby dojechać do celu. Odpowiadały na pytania egzaminatorów, pokonywały rowerem ścieżkę przeszkód .
        • Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Talerz pełen witamin"

• 05.06.2023 20:03
        • Z przyjemnością informujemy o Rozstrzygnięciu Powiatowego Konkursu Plastycznego "Talerz pełen witamin". Jury w składzie: Anita Mierzwińska - Mazurkiewicz, Agnieszka Nasierowska, Barbara Brzostek postanowiło przyznać następujące nagrody w konkursie:
          kategoria klas 0-4
          1 miejsce - Nina Szczypińska 1e SP w Jabłonnie
          2 miejsce - Marta Gdyra 4a SP nr 1 w Chotomowie
          3 miejsce - Gabriel Mączka SP nr 1 w Chotomowie
          kategoria klas 5-7
          1 miejsce ex aequo:
          Michał Mikołajek 7a SP nr 1 w Chotomowie
          Joanna Gdyra 6b SP nr 1 w Chotomowie
          2 miejsce ex aequo:
          Antoni Mączka 5d Sp nr 1 w Chotomowie
          Franciszek Smogorzewski 6b SP nr 1 w Chotomowie
          3 miejsce - Jan Kłodowski 6a SP nr 1 w Chotomowie

• Laureataci konkursu powiatowego "Mistrz słowa"

• 04.06.2023 18:49
        • Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu powiatowego "Mistrz słowa", który odbył się w Poczytalni w Legionowie.
          W kategorii kl.3-4:
          3 miejsce Kamil Bundz kl. 3d (72p.)
          4 miejsce Martyna Nyc kl. 4c (71,5p.)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Gra terenowa w Łazienkach Królewskich - wycieczka klasy 5d

• 02.06.2023 21:25
        • 2 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 5d z opiekunami: Agnieszką Nasierowską i Klaudią Brędowską pojechali na wycieczkę edukacyjną do Warszawy. Rozpoczęliśmy zwiedzanie od spaceru z przewodnikiem po Łazienkach Królewskich i gry miejskiej. Uczniowie otrzymali mapy z trasą zwiedzania i kompasy. Celem naszej wycieczki było, odszukanie wskazanych punktów na mapie przez przewodnika i dopasowanie ich do rozdanych fotografii. Wykonywanie poszczególnych zadań przez uczniów, było ciekawą formą poznania letniej rezydencji króla Stanisława Augusta, a wspólna praca nauką działania w zespole.

• Dzień Dziecka w Parku Rozrywki Julinek klasy 1d i 2c

• 02.06.2023 15:59
        • "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" (J. Korczak)
          Klasy 1d i 2c świętowały Dzień Dziecka w Parku Rozrywki Julinek. Za sprawą licznych atrakcji parku i pięknej słonecznej pogody wracaliśmy z szerokim uśmiechem. To był bardzo udany wyjazd.