• Uroczyste zakończenie zerówek

• 27.06.2023 12:25
        • Oddziały przedszkolne 0A i 0B w dniu 22 czerwca 2023 roku wyruszyły na wakacyjną przygodę. Podczas przedstawienia pt. „ Ahoj szkoło!” dzieci zaprezentowały zdobyte  umiejętności recytatorskie, aktorskie, muzyczne i taneczne. Na zakończenie zerówki przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
        • Pożegnanie klas ósmych

• 26.06.2023 08:49
        • "Nie do wiary, jak szybko płynie czas, wczoraj mali dziś dorosły świat" - ostatni raz zrobili coś razem z klasą z podstawówki, zaśpiewali piosenkę grupy Manchester (tekst i muzyka Sławomir Załeński). W niejednym oku zakręciła się łza. Niech każdy z Was Kochani zawsze i wszędzie ma mocne korzenie i silne skrzydła! https://fb.watch/loWdgNi1YH/
        • Specjalnie dla Was, Kochani Ósmoklasiści!

• 26.06.2023 08:21
        • Pomysłowość naszych Absolwentek i Absolwentów była nieograniczona, a ich kreatywność na lekcjach osiągała wyżyny, co postanowiliśmy upamiętnić. Tekst napisała pani Gabriela Czachorowska, a piosenkę do melodii znanego przeboju Sanah (muzyka Sanah, Jakub Galiński) wykonali (niedoskonale - ach te problemy ze sprzętem 😎)