• Podróże z klasą - wycieczka klas ósmych i 6d

• 26.06.2023 07:23
        • Ostatni miesiąc roku szkolnego to często dobry moment na dłuższą wycieczkę. Uczniowie klas ósmych pod koniec maja byli na kilkudniowej wycieczce podczas której zwiedzili katedrę na Wawelu, spędzili cały dzień z Energylandii oraz spacerowali po zamku w Chęcinach. Z kolei klasa 6d na początku czerwca na zielonej szkole spędziła miłe chwile w Bęsi.
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 8

• 26.06.2023 07:25
        • „Ostatni raz z moją klasą,
          Już pożegnać czas mych przyjaciół…”
          Było coś magicznego w piątkowym pożegnaniu naszych Uczniów - już absolwentów! Ze wzruszeniem oglądaliśmy ich dumne miny podczas odbioru świadectw i nagród.
          Teraz pozostaje tylko oczekiwać na wyniki rekrutacji do szkół średnich. Wszystkim życzymy, by dostali się do wymarzonych szkół!
        • Bal Ósmoklasistów 2023. Tak bawili się absolwenci naszej szkoły

• 20.06.2023 13:45
        • „Bo coś w szaleństwach jest młodości,
          wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
          Co jest mądrzejsze od mądrości
          i rozumniejsze od rozumu".
          Leopold Staff
          To był wspaniały bal! Dzięki Komitetowi Organizacyjnemu Rady Rodziców naszej szkoły uczniowie - wkrótce absolwenci mogli przeżyć swój niezapomniany bal - Bal Ósmoklasisty!
          We wspaniale przystrojonej sali, w pięknych sukniach i garniturach zatańczyli zgodnie z tradycją poloneza.
        • Wycieczka klas 2a i 2b na Kielecczyznę

• 18.06.2023 17:50
        • 15 czerwca uczniowie klas 2a i 2b pojechali na całodniową wycieczkę na Kielecczyznę. Poznawanie atrakcji regionu zaczęli od wizyty w Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach, gdzie najpierw próbowali wygenerować energię elektryczną, kręcąc rowerowymi pedałami, a następnie bawili się ucząc i uczyli bawiąc podczas korzystania z ekspozycji.