• Wycieczka klas 2d i 3d do Kazimierza Dolnego

• 30.05.2023 22:12
        • Kazimierz Dolny to jedna z najsłynniejszych polskich miejscowości. Malowniczy, magiczny, urokliwy – tak najczęściej określany jest przez turystów i artystów. Uczniowie klas 2d i 3d mogli przekonać się o tym w poniedziałek, 29 maja, gdy cały piękny i słoneczny dzień spędzili na różnorodnych atrakcjach tego miasta: wyprawa meleksami do Wąwozu Korzeniowego, spacer z przewodnikiem po rynku i okolicach, oglądanie panoramy Wisły z Góry Trzech Krzyży i podczas rejsu statkiem… To była bardzo miła wycieczka, która na długo pozostanie w pamięci.
        • Spacer po Starówce klas 5b i 6c

• 30.05.2023 18:03
        • Dziś uczniowie klas 6c oraz 5b pod opieką wychowawców wybrali się pociągiem z Chotomowa a następnie metrem na warszawską Starówkę. Piękna pogoda nam sprzyjała i mogliśmy odkryć uroki Starego Miasta. Był to niewątpliwie bardzo miło spędzony czas.
        • Wycieczka klas 1a i 1e do CSP w Legionowie

• 30.05.2023 17:50
        • Uczniowie klasy 1a I 1e uczestniczyli w Dniu Otwartym w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Mieli okazję zobaczyć pokazy m.in. z zakresu tresury psów służbowych, techniki jazdy motocyklem służbowym oraz taktyki i techniki interwencji policyjnych.
        • Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej na rzecz Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce z okazji Dnia Dziecka

• 30.05.2023 17:51
        • Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy włączyli się w akcję charytatywną na rzecz Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce. Cieszymy się, że możemy liczyć na Państwa pomoc. Dziękujemy za tak liczne podarunki, za okazane serce i bezinteresowną pomoc. Dzięki Wam jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Otrzymane od Państwa dary – pluszaki, zabawki, puzzle, gry, książki, ubrania oraz słodycze  – umilą dzieciom chwile z okazji Dnia Dziecka.

• Gminne konkursy - osiągnięcia uczniów klas II i III

• 27.05.2023 07:35
        • 26.05.2023 r. w Szkole Podstawowej w Jabłonnie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Gminnych Konkursów Matematycznych i Ortograficznych dla uczniów klas II i III oraz Konkursu Ekologicznego dla uczniów klas III.