• Życzymy powodzenia na egzaminie ósmoklasisty!

• 22.05.2023 20:06
        • Drodzy Ósmoklasiści!
          Przed Wami niezwykłe wydarzenie - egzamin ósmoklasisty.
          Życzymy Wam, żebyście mądrze wykorzystali zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Życzymy również, żeby wyniki, które uzyskacie na egzaminie, umożliwiły Wam realizację życiowych planów i marzeń. Niech spełnią się Wasze marzenia i każdy z Was dostanie się do upragnionej szkoły.
          W trakcie egzaminu niech towarzyszy Wam opanowanie, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne siły i wiedzę. Życzymy połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Dużo szczęścia, łatwych zadań i trafienia w wymarzone tematy! Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!
          Życzymy powodzenia. Trzymamy kciuki! 🙂🍀👍
        • więcej
        • Szkolny konkurs wiedzy historycznej"Konstytucja 3 maja"

• 21.05.2023 19:45
        • 19.05.2023 r. wręczono dyplomy i nagrody zwycięzcom w szkolnym konkursie historycznym nt. Konstytucji 3 maja. Spośród 43 uczestników konkursu wyłoniono następujących laureatów:
          I miejsce - Aleksander Okrasiński, kl. 5c
          II miejsce -Tymon Wałachowski, kl. 6a
          III miejsce - Maksymilian Panfiłowicz kl. 4c oraz Antoni Świerkowski kl. 5c
          IV miejsce Jan Pabich kl. 6d oraz Jan Adamczyk, kl. 5a
          Wszystkim wyżej wymienionym gratulujemy ogromnej wiedzy.
        • więcej
        • Osiągnięcia sportowe w Powiatowych Mistrzostwach  Lekkoatletycznych
        • Osiągnięcia sportowe w Powiatowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

• 19.05.2023 22:28
        • 19 maja mimo bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne w kategorii młodzież szkolna. W pochmurny, deszczowy dzień nasza reprezentacja zaprezentowała się bardzo dobrze. Franciszek Chyliński z klasy 8e zdobył brązowy medal 🥉w skoku wzwyż, Michał Kołaczyk z 8b w biegu na 300 metrów również zdobył brązowy medal 🥉. Franek Deras z 8f w biegu na 600 metrów uplasował się na 4 pozycji, a Igor Madera z 8f w pchnięciu kulą uplasował się na 6 pozycji.