• Konkurs rodzinny na wiosennego bałwana klasy 1a

• 04.04.2022 15:36
        • W związku z nieoczekiwanymi sobotnimi warunkami pogodowymi klasa 1a zorganizowała spontaniczny weekendowy konkurs rodzinny na wiosennego bałwana. "Ulepimy dziś bałwana, no chodź, zrobimy to" zaśpiewali i... podziwiajcie efekty!
        • Pogadanka na temat odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberzagrożeń oraz cyberprzemocy

• 24.03.2022 22:06
        • W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedziła Pani policjantka mł.asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie z wydziału prewencji.

Uczniowie klas V - VIII w ramach profilaktyki, wzięli udział w spotkaniu na temat odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberzagrożeń oraz cyberprzemocy. Pani Agata Halicka omówiła z uczniami temat odpowiedzialności za swoje czyny, demoralizacji, hejtu w Internecie oraz wyjaśniła kim jest funkcjonariusz publiczny.

• Gminny Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

• 17.03.2022 17:46
        • 17 marca odbyły się  Eliminacje Gminne 45 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Chotomowie. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów z klas I-VII. Młodzi artyści bardzo dobrze wypadli na scenie i świetnie się zaprezentowali. Komisja konkursowa miała duży problem z wyborem najlepszych deklamacji.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Paweł Marucha z kasy 5b i Oliwia Brylińska z kasy 7e zostali zwycięzcami etapu gminnego i będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym.

•  List od Króla Hiszpanii
        • List od Króla Hiszpanii

• 17.03.2022 20:22
        • Uczennice klasy 8e razem z nauczycielem języka niemieckiego, panem Emilem Czubachowskim, napisały listy do władców państw w Europie, w ramach wymyślonej na zajęciach akcji "Zbieramy informacje o monarchiach europejskich", chcąc poznać ich kulturę i obyczaje. Jako pierwsza odpisała rodzina królewska z Hiszpanii. Czekamy na resztę korespondencji od europejskich władców.
          (Widoczne na zdjęciach uszkodzenia powstały podczas pocztowej podróży naszej przesyłki).